Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Barış Bayraktar

+7
ibo
rose
ByLove
SpYd0gS
timsahcan
taziko
LiMaN
11 posters
YazarMesaj
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

Barış Bayraktar Empty
MesajKonu: Barış Bayraktar   Barış Bayraktar Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2007 10:29 am

Barış Bayraktar Bbgx5

Barış Bayraktar,(içindeki kıro ile barıştı) küçük rakı içiyor, küçük ceylan dinliyor. Mega starlarla ilgilenmiyor.son kısa metraj filmi Pamuk Prenses 2 internette 11 000 000 kez tıklandı. 4.500 000 kez download edildi. Şu an ilk sinema filmini çekiyor.

www.barisbayraktar.com.tr
https://liman.yetkin-forum.com
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

Barış Bayraktar Empty
MesajKonu: Geri: Barış Bayraktar   Barış Bayraktar Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2007 5:20 am

Barış Bayraktar sinema forumumuzda var. filimlerinden videolar attık paylaşıma. Görmeyenler bir baksın Bakalım.

https://liman.yetkin-forum.com/Akademik-Forumlar-c2/Sinema-f19/pamuk-prenses-2-kamera-arkasy-t745.htm
taziko
göşkuşağı (onursal üye)
göşkuşağı (onursal üye)
taziko

Barış Bayraktar Empty
MesajKonu: Geri: Barış Bayraktar   Barış Bayraktar Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2007 5:01 am

Barış Bayraktar Dsc08563ib9

Ankara da gar değilmi burası yahu Very Happy foto bir kaynaktan geçti elimize, hoş gelmiş hoş gitmişin Barış Kardeş. (Harun baba senin için efsane olacak izlemeye devam edin diyor)

www.barisbayraktar.com.tr gözümüz üzerinde abicim kolay gelsin Seni seviyoruz, sıkısın hemde çokkkk sıkı cheers
timsahcan
gri
gri
timsahcan

Barış Bayraktar Empty
MesajKonu: Geri: Barış Bayraktar   Barış Bayraktar Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2007 8:08 pm

barış bayraktar çok sağlam adam şiddetle tavsiye edilir. pamuk prenses süperdi, syntetic de öyle. ama değinmeden edemeyeceğim bir konu da Erkan Can olmazsa olmazlarım arasında. 10 üzerinden 110.
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

Barış Bayraktar Empty
MesajKonu: Geri: Barış Bayraktar   Barış Bayraktar Icon_minitimeCuma Ağus. 03, 2007 3:59 am

Barış Ankaraya ben den daha fazla uğruyor, Very Happy ne iş ? eeeeee adamın yükü fazla arada bırakıyor limana. yeni filmine motor diyecek. Kolay gelsin Barış'ım.
SpYd0gS
Moderator
Moderator
SpYd0gS

Barış Bayraktar Empty
MesajKonu: Geri: Barış Bayraktar   Barış Bayraktar Icon_minitimeCuma Ağus. 03, 2007 4:05 am

kolay gelsin BARIŞ ABİMMM...
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

Barış Bayraktar Empty
MesajKonu: Geri: Barış Bayraktar   Barış Bayraktar Icon_minitimeC.tesi Ağus. 18, 2007 8:22 am

Barış'ım limandaydı ve bir de film çektik. hayatı fazla ciddiye alıp birbirinin ayağına takılanlara ithaf ediyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=7XpdOSS6BWQ
ByLove
sarı
sarı
ByLove

Erkek

Barış Bayraktar Empty
MesajKonu: Geri: Barış Bayraktar   Barış Bayraktar Icon_minitimeC.tesi Ağus. 18, 2007 8:33 am

Film çok hoş olmuş.
Ellerinize sağlık..

cheers cheers cheers
http://romantikgergedan.spaces.live.com/
taziko
göşkuşağı (onursal üye)
göşkuşağı (onursal üye)
taziko

Barış Bayraktar Empty
MesajKonu: Geri: Barış Bayraktar   Barış Bayraktar Icon_minitimeC.tesi Ağus. 18, 2007 8:51 am

çok iyiii, cast a bayıldımmmmmm. Yürüyün kim tutar sizi cheers lol!
rose
Moderator
Moderator
rose

Barış Bayraktar Empty
MesajKonu: Geri: Barış Bayraktar   Barış Bayraktar Icon_minitimeC.tesi Ağus. 18, 2007 8:57 am

akmerkezde gezmez abi Very Happy fondaki müzik, çok şey anlatıyorr çokkkk.

mutlaka izleyin arkadaşlar.

https://www.youtube.com/watch?v=7XpdOSS6BWQ

lol!
ibo
gri
gri
ibo

Erkek

Barış Bayraktar Empty
MesajKonu: Geri: Barış Bayraktar   Barış Bayraktar Icon_minitimeC.tesi Ağus. 18, 2007 9:03 am

emeği geçen herkese teşekürler..özellikle tarço'ya ..iyi kısa film olmuş..devamını bekliyorum..bundan sonraki projelerde başarılar diliyorum..valla heyecanlandm..neden derseniz..ben zaten heyecanlı biriyim..ama bundan sonraki filmleri.....varya!!..yani ne diyim...bilmiyorum..rast gelsin..
fnd06
Moderator
Moderator
fnd06

Barış Bayraktar Empty
MesajKonu: Geri: Barış Bayraktar   Barış Bayraktar Icon_minitimeC.tesi Ağus. 18, 2007 6:31 pm

cheers cheers cheers cheers cheers lol! durmak yok yola devam...Evil or Very Mad
gezgin
göşkuşağı (onursal üye)
göşkuşağı (onursal üye)
gezgin

Barış Bayraktar Empty
MesajKonu: Geri: Barış Bayraktar   Barış Bayraktar Icon_minitimePaz Ağus. 19, 2007 7:43 am

çok sevdim vallaaaaa, yakışır harun abimize teşekkürler Barış bayraktar. benzer çalışmaların devamını bekliyoruz. teşekkürler.
funda
yeşil
yeşil
funda

Kadın

Barış Bayraktar Empty
MesajKonu: Geri: Barış Bayraktar   Barış Bayraktar Icon_minitimeÇarş. Kas. 07, 2007 5:58 pm

Uzuuuuun bir aradan sonra yeniden insan içine karışmayı başarabildiğim için limana da uğrayabildim nihayet Smile ben yokken neler olmuş neler Very Happy filmi şimdi izledim, bomba olmuş bayıldım cheers hayatın içinden bir an, doğal, samimi.. daha ne olsun yüreğinize sağlık cat

En son funda tarafından Paz Haz. 01, 2008 8:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
B.B
gri
gri
B.B

Barış Bayraktar Empty
MesajKonu: Geri: Barış Bayraktar   Barış Bayraktar Icon_minitimePtsi Kas. 19, 2007 11:33 pm

hayırlı olsun " best of " olarak yeni bir video sunuyorum sizlere Smile

buyrun linki:
https://www.youtube.com/watch?v=_j6lKBVOlHw
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

Barış Bayraktar Empty
MesajKonu: Geri: Barış Bayraktar   Barış Bayraktar Icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 2:27 pm

Barış Bayraktar N542319026_363565_5466

Harun Antakyalı, Barış Bayraktar. ankara 2007
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

Barış Bayraktar Empty
MesajKonu: Geri: Barış Bayraktar   Barış Bayraktar Icon_minitimePerş. Ocak 03, 2008 12:25 pm

Barış Bayraktar 4707596 Pamuk Prenses 2’nin yönetmeni Barış Bayraktar ilk uzun metrajlı filmi My Sweet Dildo "Benim Cici Vibratörüm"le izleyici karşısına çıkacak. Bayraktar, Junior Chamber International tarafından "Türkiye’nin En Başarılı Genci" seçildi.

My Sweet Dildo fikir olarak ne zaman ortaya çıktı?

Filmin konusunun çıkış noktası bir soygun filmi ekseninde bir film yapmaktı. Alışılagelmiş bir soygun filminden ziyade seksshop sahibi iki arkadaşın başından geçen bir hikaye anlatmaya karar verdik. Daha sivri daha kültleşecek karakterler yazarak, bir gecede olup biten bir hikaye ortaya çıkarttık. Vejetaryen Ahmet, Dandik, Barbi Şahin gibi karakterlerin olduğu, bir gecede olup biten bir Taksim filmi ortaya çıktı.

My Sweet Dildo (Benim Cici Vibratörüm) ismiyle bir film çekeceğiniz açıklandı, çekimler ne zaman başlıyor?

Filme eklemek istediğimiz 2 oyuncu daha var ve onlarla görüşmelerimiz sürüyor. Onlar da olduğu zaman çekim aşamasına geçeceğiz. Şu an ön hazırlıklarımız bitti yaza doğru da start vereceğiz.

Filmde medyaya yansıyan isimlerin hepsi olacak mı?

Şu an için oyuncu kısmını gizli tutmaya çalışıyoruz. Bu yüzden isimler hakkında bir şey demem doğru olmaz ama asparagas olanları da var, gerçek olanları da... Fakat oyuncu kadrosu sürprizlerle dolu.

Siz Pamuk Prenses 2 adlı kısa filminizle uluslararası bir tanınırlığa ulaştınız. Sadece kısa filmlerinize güvenilerek mi sizinle sinema filmi anlaşması yapıldı?

Filmlerime olan bir güven vardı. İlk başta anlatımı becerebilmiş olmanın yanı sıra, yaptığım kısa filmlerimin çok izlenmiş olmasından kaynaklanan bir izletebilme becerisi de var sanıyorum. İlk etkili olan filmlerimin içerik ve anlatımı oldu sanırım. Çünkü oldukça film teklifi de aldım, sonrasında Chantier Film’le görüştükten sonra kişisel olarak birbirimize olan güvenimiz de sağlamlaştı.

Film sayesinde siz, JCI (Junior Chamber International) tarafından kişisel dalda Türkiye’nin en başarılı genci seçildiniz ve Türkiye’yi dünya klasmanında temsil ettiniz. Bunu biraz anlatır mısınız?

İlk JCI tarafından arandığımda beni aday gösterdiklerini söylemişlerdi çok sevinmiştim ama pek umudum yoktu çünkü dünya çapında bir organizasyon ve beni kişisel dalda Türkiye’nin en başarılı genci dalında aday gösteriyorlardı. Altın Portakal’daydım kazandığımı öğrendiğimde. Telefondaki ses şunu söylüyordu: "Siz Türkiye’nin en başarılı gencisiniz". Dünya komitesinin beni en başarılı genç seçmesi çok onur vericiydi. Sonra dünya kategorisinde Türkiye’yi temsil ettim. Boyumun ölçüsünü aldım tabii dünya klasmanında. Koskoca dünya daha başarıları illaki olacaktı. Kristal bir ödül ve kristal bir anı olarak kaldı madden ve manen.

Kadınlar ünü birden yakalayan insanlara bayılırlar. Demek ki sizi de biraz hırpalamışlar...

Kadınlar konusunda birden fazla değişken var ben çok bilinmeyenli fonksiyonlar konusunda biraz kabiliyetsizim sanıyorum, bu yüzden daha çok bilinmeyenleri çözmekten ziyade onların bilinmeyen olarak kalmasını tercih etmeye başladım, x, y, z’ye dokunmadan seviyorum onları artık.

Sizinle son konuşmamızda "Kıro"yum demiştiniz. Neden böyle bir açıklama yaptınız?

Evet ben kıroyum ama bunun açıklaması önemli. Benim kıroluğum inadına bir kıroluk. Herkesin dilinde Avrupa sineması, telaffuz bile edemediğim şık duran kelimeler, opera kıvamında tok sesle söylenen ressam isimleri... Bunların hiçbiri beni karşılamıyor, artı bu konuları sürekli konuşanları da karşılamıyor, çoğunda sahte duruyor. Çünkü eğer aynı kuşaksak onların da benim gibi Adile Naşit filmleri izlemiş olması gerekiyor. Ben içimdeki kıroyla çoktan barıştım. Biz genelde oturduğumuzda arkadaşlarımızla kadınlardan konuşuyoruz mesela.

Oldukça rahat davranıyor ve böyle konuşabiliyorsunuz. Bu özgüveniniz nereden geliyor?

Özgüven değil bu. Çok başarısızlıklar yaşamış ve birçok üniversite okuyup farklı branşlara takılmış biriyim. Küçük Ceylan’ı severim mesela. Bu özgüven patlaması değil kendinizle barışık olma durumu.

Nuri Alço, Tecavüzcü Coşkun, Küçük Emrah sevilen karakterlerdir ama sizinki biraz ilginç. Neden Küçük Ceylan’ı bu kadar seviyorsunuz?

Herkes ultra mega starken, o Küçük Ceylan! Bundan daha güzel bir şey olabilir mi? Ben küçük rakı içer, Küçük Ceylan dinlerim. Mega starlarla da pek ilgilenmem.

- Rize’de yetişmiş, ilk gençlik yıllarınızı orada geçirmiş olmanızın hayatınıza ne gibi bir artısı oldu?

Çok film izlememe neden oldu sanıyorum. Bir de lisede düğün salonlarında organize ettiğimiz çay partilerinde break dans yapma imkanı doğurmuş olabilir. Tüketim alışkanlıklarımdan tutun, birçok şeyi de etkiledi tabii. İlk hamburgeri yiyişim oldukça geç yaşlardaydı. Şimdi 29 yaşındayım tam 12 sene oldu İstanbul’a yerleşeli. Uzay gemisi yapmaya çalıştığım dönemden tutun, ciddi ciddi işletme okumaya çalıştığım yıllara kadar birçok şey geldi geçti sonra sinema okumaya karar verdim ve sinema işine girdim.

Barış Bayraktar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-