Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Depar'a Ne oldu???

+19
MOzturk
aygen
Dia
therockulatbi
soul
KozKupa
Depar
kaos
rose
depresifmor
taziko
srv
phitogoras
gezgin
LiMaN
barishello
LiviA
parantezicihayatlar
timsahcan
23 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
timsahcan
gri
gri
timsahcan

Depar'a Ne oldu??? Empty
MesajKonu: Depar'a Ne oldu???   Depar'a Ne oldu??? Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2007 1:19 pm

selamlar;
depar hosttan silinmiş sanırım. ne olduğu konusunda bi fikri olan var mı?
parantezicihayatlar
Moderator
Moderator
parantezicihayatlar

Erkek

Depar'a Ne oldu??? Empty
MesajKonu: Geri: Depar'a Ne oldu???   Depar'a Ne oldu??? Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2007 1:29 pm

Bende bugün farkettim... Direkt olarak bedava forum hizmetini sağlayan siteye yönleniyor... Umarım tahmin ettiğim gibi bir hack olayı değildir... çünkü bu çok kolay... forumu açan adminin şifresini kırmaya bakar... kırarsın, forumu silersin... umarım öyle birşey değildir...
http://www.parantezicihayatlar.com
timsahcan
gri
gri
timsahcan

Depar'a Ne oldu??? Empty
MesajKonu: Geri: Depar'a Ne oldu???   Depar'a Ne oldu??? Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2007 1:33 pm

bence depar lağvedildi. kimse hack ile filan uğraşmaz sanmıyorum. yazık olmuş. üzüldüm.
parantezicihayatlar
Moderator
Moderator
parantezicihayatlar

Erkek

Depar'a Ne oldu??? Empty
MesajKonu: Geri: Depar'a Ne oldu???   Depar'a Ne oldu??? Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2007 1:52 pm

neden böyle bir şey yapma gereği duysun ki DEPAR ADMİNLERİ... Her şey yolunda giderken... Hadi diyelimki uyarı aldılar... E, bundan önce kaç defa engellendiler başka yere taşındılar... Ben zannetmiyorum öyle bir şey olsun... Bence başka bir şeyler var ama bakalım, ADMİNLERDEN açıklama bekliyorum...
LiviA
sarı
sarı
LiviA

Kadın

Depar'a Ne oldu??? Empty
MesajKonu: Geri: Depar'a Ne oldu???   Depar'a Ne oldu??? Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2007 3:03 pm

tahminim belli bir süre sonra başka bir yerde yeniden hayatına devam edecektir.. ama şuan da mevcut olan kapanışa üzüldüm.. neyse iyi kötü geçen senelerin arkasından güzelligi ile kalsın depar hafızamda..
timsahcan
gri
gri
timsahcan

Depar'a Ne oldu??? Empty
MesajKonu: Geri: Depar'a Ne oldu???   Depar'a Ne oldu??? Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2007 3:37 pm

walla ben de o nedenle kapanmış olabileceğini düşünmek isterdim ama sanırım yolunda gitmeyen bişiler var. neyse. bakalım Anka misali küllerinden doğar yeniden. bundan öncekiler gibi Smile

iyi akşamlar.
LiviA
sarı
sarı
LiviA

Kadın

Depar'a Ne oldu??? Empty
MesajKonu: Geri: Depar'a Ne oldu???   Depar'a Ne oldu??? Icon_minitimeCuma Eyl. 14, 2007 3:43 pm

yollarımız artık ayrı deparla timsahcan.. belki bilmiyorsundur die söylüyorum.. konuya gelince şu dakikadan sonra önemi yok benim için.. saygılarımı sunarak ayrıldım ben.. gerisi ilede ilgilenmiyorum artık.. neyse konu burda kapansın..

iyi akşamlar..
barishello
gri
gri

Depar'a Ne oldu??? Empty
MesajKonu: Geri: Depar'a Ne oldu???   Depar'a Ne oldu??? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2007 1:30 pm

yanılmıyorsam kendi yoluna gitmeye karar vermişti en son depar, yolunda da başarılar , herkese selamlar
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

Depar'a Ne oldu??? Empty
MesajKonu: Geri: Depar'a Ne oldu???   Depar'a Ne oldu??? Icon_minitimePaz Eyl. 16, 2007 11:09 am

"başlıbaşına bir yolculuk"
arkadaşlar depar limana uğruyor umarım açıklamayı da yapar.
https://liman.yetkin-forum.com
gezgin
göşkuşağı (onursal üye)
göşkuşağı (onursal üye)
gezgin

Depar'a Ne oldu??? Empty
MesajKonu: Geri: Depar'a Ne oldu???   Depar'a Ne oldu??? Icon_minitimePaz Eyl. 16, 2007 12:13 pm

bir açıklama olmalı valla. aniden oldu çünkü
parantezicihayatlar
Moderator
Moderator
parantezicihayatlar

Erkek

Depar'a Ne oldu??? Empty
MesajKonu: Geri: Depar'a Ne oldu???   Depar'a Ne oldu??? Icon_minitimePaz Eyl. 16, 2007 5:41 pm

Ben deparı geri istiyorum çünkü ortaokul çocukları müzik kültüründen mahrum kalmasın istiyorum... Bundan önce hiçbir MP3 sitesine yazı yazma gereği hissettiğimi hatırlamıyorum...
http://parantezicihayatlar.com/blog/makaleleri/motorheadi-kacirmis-bir-genclik-kime-kizmali

İki gündür google'de mp3 sitesi arıyorum... Ama nedense hiçbirini beğenmiyorum... Çünkü Ajdar, Serdar Ortaç, Hande Yener isimleri arasında kaybolup gidiyorum... Paranteziçi Hayatlar isminin o sitelerde adının geçmesi bile tüylerimi diken diken ediyor...

Bir de '' Neden?'' diye sormadan edemiyorum... Madem yeni bir MÜ-YAP tehdidi yok, bir uyarı yok, Neden? diye sormak istiyorum... Kulağıma gelen söylentilerden birisi '' MOD'ların ilgisizliği yüzünden...'' olduğu... E, be Depar demek istiyorum.. Bize MOD olur musun diye sordunda, olmadık mı? Şerefsizim bana ver siteyi olduğu gibi idare edeyim... Müzik zevkime ve sana birşey olmasın...

Eğer böyle çocukca; ki lami cimi yok eğer sırf bu yüzdense çocukçadır, bir sebepten silindiyse site yazık değil mi_? Ben o siteye en az 50-60 albüm yüklemişsem PC karşısında, dirseklerimi morarttığım zamanın günahını kim ödeyecek_? Böyle bir trip atayım, nasıl olsa binlerce üyem oluyor her yeni yere taşındığımda, tavşan gibi bir kitle var peşimden geliyor... Çünkü mecburlar diye dşünülüyorsa yazık günah değil midir onca insanın RAPİD'e albüm yükleyeyim diye harcadığı zamana...

Kusura bakmayın ama onca albüm edindiğim, onca vaktimi geçirdiğim DEPAR'ı iyi anamam ben eğer böyle basit bir sebepten kapandıysa... Bu:

'' Çok üyen olmasının getirdiği egosal bir kendini kaybediştir! ve onca insanın emeğini bir ' DELETE' tuşuyla çöpe atmaktır.. lakin DEPAR sadece adminin ve modların değil, BİNLERCE ÜYENİNDİ AYNI ZAMANDA... Binlerce insanın yüklediği albümler, harcadığı emek de vardı... DEPAR benim, istediğim anda bir DELETE eder silerim mantığını anlayamam, anlamamda beklenmesin benden... Kişisel ve tek kişinin emeğinin olduğu bir site değil, KOMÜNİTE hesabı yürüyen bir siteydi... Örnek vermem gerekirse benim kişisel sitem Paranteziçi Hayatları ben istediğim anda silebilirim... Kimse karışamaz... Yazılar, söyleşiler, fotoğraflar, kısacası her şey bana ait çünkü... Kendi emeğim çünkü... Ama Liman, Depar gibi komünite şeklinde paylaşım yapan sitelerin böyle bir hakkı olduğunu düşünmüyorum... Liman, Depar gibi siteler sadece açanın değildir çünkü... Binlerce üyenin emeği, göz nuru vardır... Herkesindir... Eğer bir şeye küsmüş ya da kızmışsanız DELETE tuşuna basamazsınız... Allah taş yapar... El değiştirin madem... Ben küstüm siteyi benden devralmak isteyen arkadaşlar varsa buyursun başına geçsin denir... Ve bir süre de olsa başkaları yönetir...''

Doğruya doğru şimdi...

Umarım yanılırım, umarım kulağıma gelenler sadece söylentidir, umarım yalandır...
phitogoras
gri
gri

Depar'a Ne oldu??? Empty
MesajKonu: Geri: Depar'a Ne oldu???   Depar'a Ne oldu??? Icon_minitimePtsi Eyl. 17, 2007 8:10 am

Depar foruma Eylül 2005 den beri üyeydim.Tam 3 sene olmuş.Bir açıklama olmadan böyle gidişler hiç hoşça ve kibar olmamış.Hani derler ya herkesten beklenirdide senden olunca çok ağırıma gitti.Ben hala umarım doğru değildir bütün bu söylenenlerdeyim...
srv
gri
gri
srv

Erkek

Depar'a Ne oldu??? Empty
MesajKonu: Geri: Depar'a Ne oldu???   Depar'a Ne oldu??? Icon_minitimeSalı Eyl. 18, 2007 8:52 am

slm bende ilk açıldığı zamandan bugüne kadar deparı takip ediyorum.gerçekten çok kaliteli bir paylaşım sitesiydi.3 gündür siteye giremiyordum google aratınca bu siteyi buldum ve yazdıklarınızı okudum.çeşitli nedenlerden dolayı kapandığına çok üzüldüm.3 yıldır birçok albüm indirip dinleme fırsatı buldum.umarım eskisi gibi tekrar devam ederler veya depar gibi bir site bu foruma üye olanlar kurarlar.öyle bir karar alınırsa site kurucuları tarafından ben elimden geldiğince albümleri paylaşırım.
taziko
göşkuşağı (onursal üye)
göşkuşağı (onursal üye)
taziko

Depar'a Ne oldu??? Empty
MesajKonu: Geri: Depar'a Ne oldu???   Depar'a Ne oldu??? Icon_minitimeSalı Eyl. 18, 2007 9:55 am

LiMaN demiş ki:
"başlıbaşına bir yolculuk"
arkadaşlar depar limana uğruyor umarım açıklamayı da yapar.

Artık Limana da uğramaz oldu, insan merak ediyor.
depresifmor
gri
gri

Depar'a Ne oldu??? Empty
MesajKonu: Geri: Depar'a Ne oldu???   Depar'a Ne oldu??? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 19, 2007 5:09 am

bir tatile cıktım döndüğümde herşeyi altüst buldum.şaşkın ve üzgünüm.paylaşmaktan aldığım keyif bir anda yerle yeksan oldu.lütfen bilenler bilmeyenlere anlatsın . sadece depar biliyorsa da hepimizin birbirinde biraz olsun hatrı var bizi böyle karanlıkta bırakmasın
sevgiler
rose
Moderator
Moderator
rose

Depar'a Ne oldu??? Empty
MesajKonu: Geri: Depar'a Ne oldu???   Depar'a Ne oldu??? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 19, 2007 6:08 am

Kaliteli müziğin tek adresiydi, daha önce de engellendi taşındı ama hep buluşacak bir link vardı. Bu kez aniden oldu. Çok fena.
kaos
gri
gri
kaos

Depar'a Ne oldu??? Empty
MesajKonu: Geri: Depar'a Ne oldu???   Depar'a Ne oldu??? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 19, 2007 8:47 am

deparın birden ortadan kaybolmasına hepimiz çok üzüldük bende 3 senedir üyesiydim neden böyle oldu hala anlamış değilim böyle bir ortamı bidaha bulmak zor ama eğer depar kurulmıcaksa arkadaşlar gelin sitemizi kendimiz kuralım şu an bende kurulu site var ama pek ilgilenemiyorum isterseniz yardımlarınızla kafamıza uygun bir ortam kurabiliriz depar kadar iyi olamasakta bişeyler yapmaya çalışabiliriz ne dersiniz canı-ı gönülden bu işi yapmak isteyen varsa bana pm atsın yorumlarınızı bekliyorum...

LİVİA MODUMUZ OLURMUSUN ?
Depar
Başlı Başına Bir Yolculuk...
Depar

Erkek

Depar'a Ne oldu??? Empty
MesajKonu: Geri: Depar'a Ne oldu???   Depar'a Ne oldu??? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 19, 2007 11:33 am

Aciklamayi buradan okuyabilirsiniz,

http://depar.forumportal.us/viewtopic.php?p=5#5
LiviA
sarı
sarı
LiviA

Kadın

Depar'a Ne oldu??? Empty
MesajKonu: Geri: Depar'a Ne oldu???   Depar'a Ne oldu??? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 19, 2007 6:31 pm

kaos demiş ki:
LİVİA MODUMUZ OLURMUSUN ?

teklifiniz için tşkler lakin biz kendi yolumuzu ayrı bir platformda çizmiş bulunmaktayız..

http://pissinek.ypu.com/board/index.php

bu arada Depar ıı şikayet eden kişiyi buradan şiddetle kınıyorum.. ve yapılmış olan şey çok büyük bir saygısızlıktır.
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

Depar'a Ne oldu??? Empty
MesajKonu: Geri: Depar'a Ne oldu???   Depar'a Ne oldu??? Icon_minitimePerş. Eyl. 20, 2007 1:50 am

Arkadaşlar, Depar uğradı ve limana açıklamayı yaptı. ben adresi tekrarlıyorum. Depar yeniden başlıyor "başlıbaşına bir yolculuğa" kolaylıklar diliyoruz.

taziko
göşkuşağı (onursal üye)
göşkuşağı (onursal üye)
taziko

Depar'a Ne oldu??? Empty
MesajKonu: Geri: Depar'a Ne oldu???   Depar'a Ne oldu??? Icon_minitimePerş. Eyl. 20, 2007 6:33 am

hoş geldin depar. Kolay gelsin, üzücü bir olay. seni şikayet eden herkimse yukarıdaki Paranteziçihayatların yazısını bir okur umarım.

depar yeni yerinde devamlılığını diliyorum
parantezicihayatlar
Moderator
Moderator
parantezicihayatlar

Erkek

Depar'a Ne oldu??? Empty
MesajKonu: Geri: Depar'a Ne oldu???   Depar'a Ne oldu??? Icon_minitimePerş. Eyl. 20, 2007 1:20 pm

hayatımda ilk defa yanıldığım için o kadar mutluyum ki anlatamam... İyi ki yanılmışım, iyi ki duyduklarım yanlışmış... Yeni adrese bende üye oluyorum... Şimdi bize düşen kendi arşivimizde ne var ne yok UPLOAD zamanıdır, el birliği ile, hadi kolay gelsin =)
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

Depar'a Ne oldu??? Empty
MesajKonu: Geri: Depar'a Ne oldu???   Depar'a Ne oldu??? Icon_minitimePerş. Eyl. 20, 2007 6:41 pm

parantezicihayatlar demiş ki:
hayatımda ilk defa yanıldığım için o kadar mutluyum ki anlatamam... İyi ki yanılmışım, iyi ki duyduklarım yanlışmış... Yeni adrese bende üye oluyorum... Şimdi bize düşen kendi arşivimizde ne var ne yok UPLOAD zamanıdır, el birliği ile, hadi kolay gelsin =)

Hepimize kolay gelsin, Deparın az mı emeği var (liman da) bizde.
phitogoras
gri
gri

Depar'a Ne oldu??? Empty
MesajKonu: Geri: Depar'a Ne oldu???   Depar'a Ne oldu??? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 22, 2007 10:30 am

Sikayet gercektende terbiyesizce ve ahlaksizca bir davranis bunu yapan ezik varligi kiniyorum.

Depar cok tesekkurler en kisa surede uye oluyorum.Ama dogumgunu hatasini aliyorum surekli onu bir halledeverirsek cok harika olur.

Tekrar cok tesekkurler liman ve depar.....
Depar
Başlı Başına Bir Yolculuk...
Depar

Erkek

Depar'a Ne oldu??? Empty
MesajKonu: Geri: Depar'a Ne oldu???   Depar'a Ne oldu??? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 22, 2007 6:11 pm

phitogoras demiş ki:
Sikayet gercektende terbiyesizce ve ahlaksizca bir davranis bunu yapan ezik varligi kiniyorum.

Depar cok tesekkurler en kisa surede uye oluyorum.Ama dogumgunu hatasini aliyorum surekli onu bir halledeverirsek cok harika olur.

Tekrar cok tesekkurler liman ve depar.....

düzeltildi o hata,calismalar hala devam ediyordu
sanirsam haftaya hic bir eksigimiz kalmaz

Depar'a Ne oldu???
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki