Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Vicdanın olsam dinler misin beni?

YazarMesaj
parantezicihayatlar
Moderator
Moderator
parantezicihayatlar

Erkek

Vicdanın olsam dinler misin beni? Empty
MesajKonu: Vicdanın olsam dinler misin beni?   Vicdanın olsam dinler misin beni? Icon_minitimeSalı Ocak 09, 2007 11:05 pm

Sabah doğan güneş gözüme vuruyor...Islah olmaz bir umut bu bende ki...İçedönük bir askerin içtiması...Tellerin ardında nöbet devretmeyi beklerken kırıtgan bir hatun gibi geçtin kaldırımdan...Kırıtgan ile kırılganın maddeten cinsel birleşmesi gibiydi seninle ilişkimiz...Kabul ediyorum mağlubiyitemi... Es geçiyorum mağduriyetimi...Şimdi lütfedip benimle kalır mısın majeste?Gel...Sustur şu münasebetsiz iç sesi...Ortodoks bir mümin gibiyim...Karmaşık..Nasıl karıştırdıysan öyle çöz...Gittiğin gibi gel ve aşktan peydahla beni...Serkeşlik ediyorum tahriş edilmiş aşk acına...Gel...Sustur yılışık içgüdümü...Lokmanruhu vardır aşkın...İyileştirir öldürdüğü gibi...Bir ölünün iyileşme ihtimali ne ise odur gelecek başına...Nezaret altına alır önce...Sonra ordubozan bir sorguya çeker seni...Oysa ben bir peygamberçiçeği sanmıştım piton suretini...Sevişirken soktun beni içtenlikle...Alıştım zehirine...Nefesim daralıyor...İhtiyatsızım...Her an komutanım gelebilir...Çabuk düşün metronom durmak üzere...

Tüm piyade ölebilir ansızın...
Ben firari konumuna düşebilirim,
ve vatanıma ihanet edebilirim...
Lügat paralatıyorsun bana burada...Kısa keseceğim!

http://www.parantezicihayatlar.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tenis Sever Misin?