Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

UNUTULMAZ :)

+6
I give up
mikrocip
crybaby
parantezicihayatlar
LiMaN
destinaburcu
10 posters
YazarMesaj
destinaburcu
Moderator
Moderator
destinaburcu

UNUTULMAZ :) Empty
MesajKonu: UNUTULMAZ :)   UNUTULMAZ :) Icon_minitimePtsi Ocak 22, 2007 8:00 pm

Ya diyorum ki çocukluğumuzda mutlaka unutamadığımız bir anımız wardır buraya paylaşırsanız çok eğleneceğimize inanıyorum.Konumuz şu yaa ben çocukken ...........zannederdim Laughing Laughing Laughing Ben hemen bi tanesini paylaşmak istiyorum Laughing

Eskiden ben yaşadığım yaşantımı telewizyonda dizi zannederdim Laughing bütün herkez bizi izliyor sanıyordum Laughing ablamlar aşk'tan ağladıklarında onlara teselli werirdim kendimi olgun çocuk yerine koymak için offf yaaa karnım agrıdı gülmekten Laughing Laughing Laughing
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

MesajKonu: Geri: UNUTULMAZ :)   UNUTULMAZ :) Icon_minitimeSalı Ocak 23, 2007 5:08 am

Valla adını unuttum ama 70 li yılların sonunda bizim mahalleden bir abi fotoroman kralı seçilmişti. Şimdi ne yapar bilmem ama. Ben her evimizin önünden geçtiğinde Neden kaftanını giyip tacını takıp asası elinde geçmiyor diye şaşırırdım..Bir gün onu sevdiği kız başkası ile evlendi diye ağlarken gördüm. Abi krallar ağlarmı dedim. bana "sittir git ulan demişti"

yahu ne koymuştu o lafı bana. Ben de ağlamıştım hatta. O gün hem sahte bir kralı tanıdım. Hem de aşkın ağlatabildiğini No Very Happy
https://liman.yetkin-forum.com
parantezicihayatlar
Moderator
Moderator
parantezicihayatlar

Erkek

MesajKonu: Geri: UNUTULMAZ :)   UNUTULMAZ :) Icon_minitimeÇarş. Ocak 24, 2007 11:44 am

gece tuvalete gidiyorum diye annemlerin yatak odasına gidip babamın yüzüne işemiştim
http://www.parantezicihayatlar.com
crybaby
Moderator
Moderator
crybaby

Kadın

MesajKonu: Geri: UNUTULMAZ :)   UNUTULMAZ :) Icon_minitimePerş. Ocak 25, 2007 4:49 pm

Annem bi komsuya süt istemem için göndermişti. Gittim Fatma teyze ''ahh canım valla yok'' dedi.Ben de ''bari yemin etme o kadar atınız var sağıp da versen nolur?'' dedim. Tabi kadın kahkalara boğuldu tuttu elimden götürdü,anneme anlattı.. Ben anlamsız anlamsız bakıorum nie gülüosa bunlar die,annem ikna etmek için beni günlerce uğraşmıştı Laughing Razz
http://www.blogcu.com/crybaby
mikrocip
Moderator
Moderator
mikrocip

MesajKonu: Geri: UNUTULMAZ :)   UNUTULMAZ :) Icon_minitimePerş. Ocak 25, 2007 5:41 pm

hani bi donem vardırya biz cocukken...
-anne bunu niye yaptıınn?
-senin için yaptım kızım..

-baba bunu niye yaptıınn?
-senin için yaptım kızım..

bi gun bende halının tam ortasına tuvaletimi yapmışım..Embarassed bizimkilerde sormuşlar..
-kızım bunu niye yaptıınn..
bende demişimki:
-sizin için yaptııııımmmm..Very Happy

eki eki.. nassı bi adam olcaamıda belli etmişim yane...Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz lol! lol!
destinaburcu
Moderator
Moderator
destinaburcu

MesajKonu: Geri: UNUTULMAZ :)   UNUTULMAZ :) Icon_minitimePerş. Ocak 25, 2007 7:19 pm

cok komik yaaa arkadaşlar pzylaşımlarınız için cok teşekkür ederim ben yine kendimden bi tane söylemek istiyorum

annem we babamı mutfakta radyo eşliğinde yemek yaparken cok kez gördüm hep radyoyu ikiye ayırmak istemişimdir neden biliyormusunuz?

radyonun içinde küçük,küçük insanlar war sanıyordumm Laughing Laughing Laughing Laughing
parantezicihayatlar
Moderator
Moderator
parantezicihayatlar

Erkek

MesajKonu: Geri: UNUTULMAZ :)   UNUTULMAZ :) Icon_minitimePerş. Ocak 25, 2007 7:54 pm

bilgisayarımın hoparlörlerinden birinin ayağı kırılmıştı...bende ona yeni bir ayak yapıştırmak yerine alıp direk hoparlörü japon yapıştırıcısı ile masaya yapıştırmıştım...babam bıçakla kazıyana kadar ebesi ağlamıştı...

BUNU YAPTIIMDA 19 YAŞINDAYDIM...
ÇÜNKÜ BEN HALA ÇOCUUUUMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
http://www.parantezicihayatlar.com
I give up
sarı
sarı
I give up

Kadın

MesajKonu: Geri: UNUTULMAZ :)   UNUTULMAZ :) Icon_minitimePerş. Ocak 25, 2007 8:33 pm

6yaşındaydım galiba evimizin dekorasyonuna takmıştım annem evde yokken eşyaların yerini değiştirir sehpaları ortaya çeker çiçekler falan koyardım üstüne televizyonu odama götürmek isterdim ama taşıyamazdım Laughing ve her seferinde annemden azar işitirdim bi keresinde abartıp perdenin rengini değiştirmek amacıyla keçeli kalemlerimle boyamıştım ve dayak yemiştim Embarassed
Archangel
Moderator
Moderator
Archangel

Erkek

MesajKonu: Geri: UNUTULMAZ :)   UNUTULMAZ :) Icon_minitimeSalı Ocak 30, 2007 5:48 am

Bana kimse okul hakkında bilgi vermemişti(6 ders olacak filan olucak diye).Okulum da evimizin yanıydı.Okulun ilk gunu ilk derse girdikten sonra eve gittim bende Smile Razz Razz
destinaburcu
Moderator
Moderator
destinaburcu

MesajKonu: Geri: UNUTULMAZ :)   UNUTULMAZ :) Icon_minitimeCuma Şub. 02, 2007 2:30 pm

Archangel demiş ki:
Bana kimse okul hakkında bilgi vermemişti(6 ders olacak filan olucak diye).Okulum da evimizin yanıydı.Okulun ilk gunu ilk derse girdikten sonra eve gittim bende Smile Razz Razz

safım benim Laughing
fnd06
Moderator
Moderator
fnd06

MesajKonu: Geri: UNUTULMAZ :)   UNUTULMAZ :) Icon_minitimeC.tesi Şub. 03, 2007 9:27 am

amcam bana hep fundalık derdi ve kızdırırdı beni birgün okadar sinirlenmişimki adam benden su istediğinde kalk suyunu kendin iç bardak ve su mutfakta banane senin içeceğin sudan demişim yıllardır her su istediğinde bana mutlaka hatırlatır Embarassed Razz
vasko
Moderator
Moderator
vasko

Erkek

MesajKonu: Geri: UNUTULMAZ :)   UNUTULMAZ :) Icon_minitimePerş. Şub. 08, 2007 3:11 pm

kolonyayı hoş kokulu bir içecek sanırdım...denedim değilmiş... Suspect
bacak
Moderator
Moderator
bacak

MesajKonu: Geri: UNUTULMAZ :)   UNUTULMAZ :) Icon_minitimePerş. Şub. 08, 2007 5:32 pm

can simidiyle ters döndüm.
http://bacak.blogcu.com/
fnd06
Moderator
Moderator
fnd06

MesajKonu: Geri: UNUTULMAZ :)   UNUTULMAZ :) Icon_minitimeCuma Şub. 09, 2007 6:55 pm

Razz lol! lol! anneme gıcıklık olsun diye eve yeni aldığı koltuk örtülerini ve perdeleri kesmiştim:evil: Embarassed

UNUTULMAZ :)
1 sayfadaki 1 sayfası