Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kaç kere tıklayabilirsin?? Kaç sayfa dolaşacaksın?

3 posters
YazarMesaj
vasko
Moderator
Moderator
vasko

Erkek

Kaç kere tıklayabilirsin?? Kaç sayfa dolaşacaksın? Empty
MesajKonu: Kaç kere tıklayabilirsin?? Kaç sayfa dolaşacaksın?   Kaç kere tıklayabilirsin?? Kaç sayfa dolaşacaksın? Icon_minitimeÇarş. Şub. 07, 2007 9:36 am

What a Face sinir bozucu bir link buldum. Her sayfa açıldığında off...pofff diye söyleneceğini düşünüyorum... Kimisi için bu bir web sanatı olabilir, ya da bir show.... Bu biten bi site mi? bulan söylesin yaw.... Hemen hatırlatayım bazı linkleri göremeyebilirsin... bulduğun sayfaya iyi bak... bir daha ona ulaşamayabilirsin!!!! What a Face

http://superbad.com
ernesto
sarı
sarı

MesajKonu: Geri: Kaç kere tıklayabilirsin?? Kaç sayfa dolaşacaksın?   Kaç kere tıklayabilirsin?? Kaç sayfa dolaşacaksın? Icon_minitimeCuma Nis. 06, 2007 11:43 pm

dehşet bişimiş (:
ya bu tarz sonu gelmeyen fakat daha sanatsal ve muhteşem bir link vardı yıllar önce ama şimdi hiç bir yerde bulamıyorum..
tam sayfa olarak gösteriliyor her kapı seni başka yerlere götürüyordu.
obsessiondesign
gri
gri
obsessiondesign

Erkek

MesajKonu: Geri: Kaç kere tıklayabilirsin?? Kaç sayfa dolaşacaksın?   Kaç kere tıklayabilirsin?? Kaç sayfa dolaşacaksın? Icon_minitimeCuma Ağus. 17, 2007 10:39 am

Bu nasıl bir siteymiş yaa Smile
Gezmek isteyenlere sabır dilemekteyim...

Kaç kere tıklayabilirsin?? Kaç sayfa dolaşacaksın?
1 sayfadaki 1 sayfası