Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA

4 posters
YazarMesaj
poemy
Moderator
Moderator
poemy

BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA Empty
MesajKonu: BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA   BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 11:21 pm

BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA Ece110

BU RESİMDEKİ KİM? BİLENE BÜYÜK ÖDÜL VAR. Smile YARIŞMAYA BİRİNCİ DERECEDEN AKRABALAR, ALİ KOTAN, VASKO VE İBO KATILAMAZ Smile . TARÇIN SANA SERBES KOÇUMMM Smile
vasko
Moderator
Moderator
vasko

Erkek

MesajKonu: Geri: BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA   BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA Icon_minitimePaz Mart 25, 2007 5:11 am

Dayanamıyorum her an ağzımdan kaçırabilirimmm What a Face
Ama Liman abinin hatrı var olmaz Smile
fnd06
Moderator
Moderator
fnd06

MesajKonu: Geri: BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA   BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA Icon_minitimePaz Mart 25, 2007 6:41 pm

ECEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ECEEEEEEEEEEEEE Mİ ACEBA lol! lol! flower afro queen queen queen queen queen queen queen
poemy
Moderator
Moderator
poemy

MesajKonu: Geri: BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA   BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA Icon_minitimePtsi Mart 26, 2007 11:17 pm

kahrolayım emi seninde oy vermeni yasaklamam lazımdı :9 Smile lol! lol! bounce bounce bounce büyük ödül senin. akılsız kafam Smile
fnd06
Moderator
Moderator
fnd06

MesajKonu: Geri: BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA   BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA Icon_minitimeÇarş. Mart 28, 2007 4:03 pm

ehuehueuheuhehueuheue NEYMİŞ BÜYÜK ÖDÜÜÜÜLLL HEMEN İSTİYORUM MÜMKÜNSEEEEEEEEEEEE lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

MesajKonu: Geri: BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA   BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA Icon_minitimeÇarş. Mart 28, 2007 6:06 pm

ece den incilerr Very Happy
ece deşifre oldu ya anlatalım bariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:D

hayatım boyunca görmedim böyle biişeyi (ece 9 yaşında)
sizden nefret etmem için elinizden gelen herşeyi yapmayın
-baba melekler var mı???
-tanrının adını kim koydu???
-okulu sevmiyorummmmm Very Happy
https://liman.yetkin-forum.com
poemy
Moderator
Moderator
poemy

MesajKonu: Geri: BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA   BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA Icon_minitimePerş. Mart 29, 2007 7:57 pm

fnd06 demiş ki:
ehuehueuheuhehueuheue NEYMİŞ BÜYÜK ÖDÜÜÜÜLLL HEMEN İSTİYORUM MÜMKÜNSEEEEEEEEEEEE lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

büyük ödül bir buldozer yok yeteri kadar büyük değil dersen artık bi denizaltı ayarlıycaz Smile
fnd06
Moderator
Moderator
fnd06

MesajKonu: Geri: BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA   BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA Icon_minitimeCuma Mart 30, 2007 3:06 am

ne yapayım ben onu ben çikolata istiyorum yaaa banane eceyle beraber yeriz hem< Wink Wink Wink geek afro lol! lol! lol! lol! lol! lol!
poemy
Moderator
Moderator
poemy

MesajKonu: Geri: BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA   BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA Icon_minitimePaz Nis. 01, 2007 3:42 pm

çikolata hemi? tamam. ama fındıklımı fıstıklımı yoksa sek mi . çikolata diyip geçmemek lazım. ece senin bi fikrin varmı bu konuda .
fnd06
Moderator
Moderator
fnd06

MesajKonu: Geri: BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA   BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA Icon_minitimePaz Nis. 01, 2007 3:44 pm

ikiside olsun değilmiiii. Ece'de bende her ikisinede bayılırız:) lol! lol! lol! lol! lol!

BÜYÜK ÖDÜLLÜ YARIŞMA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-