Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

AKDENİZ ULUSLARARASI GENÇLİK ŞENLİĞİ

3 posters
YazarMesaj
fnd06
Moderator
Moderator
fnd06

AKDENİZ ULUSLARARASI GENÇLİK ŞENLİĞİ Empty
MesajKonu: AKDENİZ ULUSLARARASI GENÇLİK ŞENLİĞİ   AKDENİZ ULUSLARARASI GENÇLİK ŞENLİĞİ Icon_minitimeC.tesi Nis. 21, 2007 8:17 am

10. ULUSLARARASI AKDENİZ ŞENLİĞİNİDE, TÜM ARKADAŞLARIMIZI ANTALYA'YA BEKLİYORUM. lol! lol! lol!

1 – 5 MAYIS 2007

10. ULUSLAR ARASI AKDENİZ GENÇLİK ŞENLİĞİ

Bu yıl 25’inci yaşını kutlayan Akdeniz Üniversitesi, “Çağdaş Eğitimde Çeyrek Yüzyıl”ın coşkusunu yaşayan, toplumun ve insanlığın sosyal, kültürel, ekonomik, bilimsel ve teknolojik gelişimlerini sağlayacak bilgiyi oluşturmak ve uygulamak amacında olan genç ve dinamik bir kurumdur.

Üniversitemizde öğrencilerimizin eğitim gördükleri alanlarda bilgi ve teknolojiyle donatmanın yanı sıra çağdaş anlayışta sosyal bireyler olarak yetişmelerine destek vermek amacıyla kültür, sanat ve spor etkinlikleri gerçekleştirilmektedir.

Küreselleşen dünyamızda zengin kültürel değerlerimizin kaybolmasını engellemek, genç kuşaklara aktarılmasını sağlamak, gençlerin birbirlerini tanımaları, kaynaşmaları, dostluklarını pekiştirmeleri amacıyla, 1997 yılından bu yana yürütmekte olduğumuz Uluslararası Akdeniz Gençlik Şenliği’nin 10’uncusunu bu yıl 01-05 Mayıs 2007 tarihleri arasında gerçekleştireceğiz.

Şenlik komitesi tarafından bu yılki şenlik teması “Çingene Kültürü” olarak belirlenmiştir.

Bu güne kadar yurtiçinden ve yurtdışından gelen yaklaşık 5000 misafirimiz ve yaklaşık 20000 Akdeniz Üniversitelinin destek ve katılımıyla zenginleştirdiğimiz bu kültürel, sosyal ve eğlence dolu etkinliği paylaşmak, gençliğin, kültürlerin ve evrensel insani değerlerin kaynaşmasından doğacak deneyimlemek isteyen herkesi sıcacık bir “Merhaba!” ile selamlıyor ve aramızda görmek istiyoruz.

flower flower flower flower flower flower flower flower flower lol! lol! lol! lol! lol! lol! cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
taziko
göşkuşağı (onursal üye)
göşkuşağı (onursal üye)
taziko

MesajKonu: Geri: AKDENİZ ULUSLARARASI GENÇLİK ŞENLİĞİ   AKDENİZ ULUSLARARASI GENÇLİK ŞENLİĞİ Icon_minitimePaz Nis. 22, 2007 6:07 pm

HAYYYDİİ GENÇLERRRRR cheers
fnd06
Moderator
Moderator
fnd06

MesajKonu: Geri: AKDENİZ ULUSLARARASI GENÇLİK ŞENLİĞİ   AKDENİZ ULUSLARARASI GENÇLİK ŞENLİĞİ Icon_minitimeSalı Mayıs 08, 2007 8:31 am

Taziko'ya burdan teşekkür etmek istiyorum gelemesede gönlümü aldı. Limanın diğer üyelerine burdan slmlar.Question Question

Çok şey kaçırdınız arkadaşlar muhteşem bir kokteyl vardı her türlü içecek mevcuttu Rektörü öğrencilerin arasında eğlenirken görünce inanmadım o öğrencilerden biride bendim tabiki lol! . buarada Leman Sam son Gece herkesi coşturdu muhteşem bir konserdi. Ayrıca Manga, Ezginin Günlüğü' de diğer konser veren gruplardı. Çingene Kültürünün tanıtılmasında yurt dışından gelen öğrencilere de burdan ayrıca teşekkür ediyorum. 10 .ulusal gençlik şenliğini geride bıraktık biraz buruk,Sad Sad çünkü son yılımdııııııSad Sad
sadistruh
gri
gri
sadistruh

Erkek

MesajKonu: Geri: AKDENİZ ULUSLARARASI GENÇLİK ŞENLİĞİ   AKDENİZ ULUSLARARASI GENÇLİK ŞENLİĞİ Icon_minitimeSalı Şub. 19, 2008 6:34 am

Geçen yıl şenlik temamız çingenelerdi. ben de bir panelle şenhliklere dahil olmuştum clown bu yıl temamız akdeniz kültürü
Bu yıl bu şenliğin 11.sini yapıyoruz ve yine herkesi bekliyoruz Smile
http://sadistruh.userboard.net

AKDENİZ ULUSLARARASI GENÇLİK ŞENLİĞİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-