Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

NEDEN LİMANDAYIZ ????

+27
ayhanutas
jazzjocelyn
Creaa
staiakos
vasko
gulosh
yeşil
hayal_et
gagagotti
sahil
yksl
crybaby
karakedi
embrujo
destinaburcu
wertsay
SpYd0gS
parantezicihayatlar
LiviA
karavana
taziko
poemy
fnd06
gezgin
LiMaN
chiron
rose
31 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
rose
Moderator
Moderator
rose

NEDEN LİMANDAYIZ ???? Empty
MesajKonu: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? Icon_minitimeSalı Mayıs 08, 2007 2:27 am

NEDEN LİMANDAYIZ ???? N620273497_1148803_3306

NEDEN LİMANDAYIZ?

ARKADAŞLAR

LİMaN Sanat paylaşım kurulduğundan yana burada olanlardanım. Paylaşıma başlandığı o ilk günlerin heyecanını da yaşayanlardan biriyim ve hala keyifle paylaşımların arasında dolaşmaktayım.

Neden burada olduğunu elbette ki kimse açıklamak zorunda değil ama ben böyle bir KONU BAŞLIĞI açtım. Bu başlık altında bugün kayıt yaptıran arkadaşlardan, kurulduğu günden buyana bizimle olan LİMaN a demir atan Tüm arkadaşlara kadar herkese böyle bir soru soruyorum....... (yazmak isteyene tabi) NEDEN LİMaNDAYIZ?

Bu konuyu tüm forumlara atıyorum (birleştirici bir başlık olcağına inanıyorum) gördüğüm kadarı ile herkes kendi ilgi alanındaki konularla ilgileniyor. Açılan başlık altında tüm LiMaN kullanıcıları birleşip, birbirlerine sesini duyururlar diye umuyorum...
HERKESE ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLİYORUM cheers

NEDEN LİMANDAYIZ ???? Unbena12
chiron
Moderator
Moderator
chiron

Kadın

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? Icon_minitimeSalı Mayıs 08, 2007 6:43 am

Başlıyorum ben o zaman;
Güzel bir paylaşım alanı olduğu,herkezin herşeyi yazıp tartışabildiği bir alan olduğu için burdayım,burda vakit geçirmekten keyif aldığım için burdayım,burayı daha fazla anlama-tanıma isteği içinde olduğum için burdayım.burda geçirdiğim zaman bana kayıp değil, kazanç olarak döndüğü için burdayım,doğru insanlar burda olduğu için de olabilir ve daha ve daha.... saygılaaar!...Smile Smile
http://www.baykussanat.com
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? Icon_minitimeSalı Mayıs 08, 2007 7:12 am

Ben de zaten hep buradayımmm, iyi ki varsınız arkadaşlar cannnnlaarrrrr. Atölyeden açılan bir kapı oldu burası SİZİ SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
https://liman.yetkin-forum.com
gezgin
göşkuşağı (onursal üye)
göşkuşağı (onursal üye)
gezgin

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? Icon_minitimeSalı Mayıs 08, 2007 7:25 am

Ben Harun Antakyalı ile ilgili arama motorlarına bakarken bir uğradım bir daha çıkamıyorum. Çünkü Harun ANTAKYALI çokkk sevdiğim ve takdir ettiğim bir sanatçı bu forumda da liman'ın H. Antakyalı olduğunu öğrendim. Hala inceliyorum paylaşımı, Herşey düşünülmüş, burada her gelişimde yeni ufuklara açılıyorum, HERKESE TEŞEKKÜRLER.
Teşekkürler Harun Antakyalı, İYİ Kİ VARSIN cheers
fnd06
Moderator
Moderator
fnd06

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? Icon_minitimeSalı Mayıs 08, 2007 8:16 am

ben başından beri limandaydım herkes biliyor neden burda olduğumu liman benim ikinci evim lol! lol! lol! lol! lol! lol! paylaşım var heşeyden önce
flower flower flower

En son tarafından Çarş. Mayıs 09, 2007 2:43 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
poemy
Moderator
Moderator
poemy

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? Icon_minitimeSalı Mayıs 08, 2007 5:56 pm

NEDEN LİMANDAYIM,

Anlatsam uzun hikaye anltmasam bana yazık dilim şişer,

Lİman dost,

Liman can,

Liman ÖZGÜR,

Liman direniş,

Liman varoluş,

Liman kimsenin yarı tanrı olmadığı yer,

Liman benim HEPİMİZ LİMANIZ Smile
taziko
göşkuşağı (onursal üye)
göşkuşağı (onursal üye)
taziko

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 09, 2007 3:14 pm

Limandayım çünkü:
Burada sanat adına yapılan çok düzeyli paylaşımı keşfettim,

Limandayım çünkü:
benden daha genç olan insanlardan çok şey öğrenebileceğimi hissettim.

Limandayım çünkü
Sevgili poemy in de dediği gibi BEN de BİR LİMANIM

Liman sanat paylaşım için yazacağım o kadar çok çünkü varki hepside kendi adıma olumlu yönde, birçok forumda kaydım olmasına rağmen https://liman.yetkin-forum.com adresini herkese öneriyorum.

LİMANDAKİ HERKESİ ÇOK SENİYORUMMMMM ve emeği geçen herkese sayısızca teşekkürler. Teşekkürler Birleştirici olan Harun ANTAKYALI
karavana
gri
gri

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2007 11:45 am

ögrenmek için..ters dusmek için..
LiviA
sarı
sarı
LiviA

Kadın

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2007 1:58 pm

Depar ve Liman platformlarının birbirine yakınlaşması ile tanımış oldum burayı.. ilk izlenimim çok olumlu ve bakış açılarınıza hayran kaldığımı belirtmek isterim. Depar dan sonra Limanında vazgeçilmezlerim arasına girmesi dileği ile..

emeği geçen herkese tşkler.
parantezicihayatlar
Moderator
Moderator
parantezicihayatlar

Erkek

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2007 6:12 pm

kendi gibi olabilen insanların olduğuna beni inandırdığı için...
http://www.parantezicihayatlar.com
SpYd0gS
Moderator
Moderator
SpYd0gS

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 16, 2007 9:56 am

Lİman ı ve emeği geçen herkesi çokkkkk seviyorum. Hep burada olacağım cheers
SpYd0gS
Moderator
Moderator
SpYd0gS

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2007 12:24 pm

Nasıl olsa babamın dostları benim dostlarıdır Wink
wertsay
mor
mor
wertsay

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2007 5:45 am

çok sevdim, önce bir arkadaşımdan duymuştum burun kıvırarak bir bakayım dedim şimdi bağımlılık yaptı. tüm mesajları incelemeye çalışıyor cevremize de duyuruyoruz.
destinaburcu
Moderator
Moderator
destinaburcu

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2007 3:53 pm

huzur buluyorum
embrujo
mavi
mavi
embrujo

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? Icon_minitimePerş. Mayıs 24, 2007 9:09 am

bu formu tesadüfen buldum biraz inceledikten sonrada diger paylasım formlarındanfarklı olduguna kanat gettirdim plastik sanatlar la ugrasan kişiler türkiyede bir araya gelicek ve ldeneyimlerini projelerini anlata bilecegi fazla bir yer buform iyi bir başlangıç olabilir.
taziko
göşkuşağı (onursal üye)
göşkuşağı (onursal üye)
taziko

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2007 12:44 am

embrujo demiş ki:
bu formu tesadüfen buldum biraz inceledikten sonrada diger paylasım formlarındanfarklı olduguna kanat gettirdim plastik sanatlar la ugrasan kişiler türkiyede bir araya gelicek ve ldeneyimlerini projelerini anlata bilecegi fazla bir yer buform iyi bir başlangıç olabilir.

Kesinlikle size ben de katılıyorum cheers forumda düzeyin kendini koruması da süper. Liman da buluşan herkese saygı duyuyorum. Saygılarımla
rose
Moderator
Moderator
rose

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2007 1:18 am

taziko demiş ki:
embrujo demiş ki:

Kesinlikle size ben de katılıyorum cheers forumda düzeyin kendini koruması da süper. Liman da buluşan herkese saygı duyuyorum. Saygılarımla

cheers
gezgin
göşkuşağı (onursal üye)
göşkuşağı (onursal üye)
gezgin

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2007 3:49 am

sevgili, diğer liman kullanıcıları arkadaşlar da buraya iki kelime etse Very Happy (aslında bazen bir incelemeye dalıyor insan, vallahi mesaj yazmayıda düşünemiyor, dolu dolu biryer Bu Liman)
rose
Moderator
Moderator
rose

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? Icon_minitimePaz Haz. 17, 2007 6:49 am

Liman nın amacına ulaşması yetiyor zaten, yavaş yavaş yazmaya başlıyor birçok kullanıcı, incelenmesi bile yetiyor bizlere.
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? Icon_minitimePaz Haz. 24, 2007 4:00 am

Teşekkürler arkadaşlar,
bildiğiniz gibi "Liman" Harun Antakyalının atölyesine uğrayan arkadaşların mekana koyduğu isimdi, sonra el ele verdik bizim burada paylaştıklarımızı Bir forum kurarak bizler gibi olan herkesle paylaşalım dedik ve forumun adını da liman koyduk, tabi Antakyalı'nın tes A harfini de logoda kullandık, eeee Antakyalı yüreği geniş adam Yürüyün kim tutar sizi arkanızdayım dedi. Liman nicki (admin) atölyeden kullanılan bir nick. Harun Antakyalı da bu nick ile giriyor limana, artık hepimiz biliyoruz.

Şimdi artık hepimiz birer limanız.
Sevgili "rose" neden limandayız başlığını açtı. dostlarımız güzel şeyler yazmaya devam ediyor sağolsunlar. Cevaplarınız devam ederken bu başlık altında şunu düşündük. Limana uğrayan dostlarla söyleşiler yapıp noktasına, virgülüne dokunmadan yayınlayalım. sonrasına bakarız Very Happy

LiMaN
"paylaşarak çoğalıyoruz"

Hepimize Kolay gelsin

En son tarafından C.tesi Ağus. 18, 2007 9:10 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
karakedi
mavi
mavi
karakedi

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? Icon_minitimePaz Haz. 24, 2007 8:17 am

Babamın dostları benim de dostlarımdır cheers ben de zaten limanda büyüyorum, tahmin edin bakalım kimim? Fnd06 abla hariç. o biliyor çünkü Very Happy
fnd06
Moderator
Moderator
fnd06

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? Icon_minitimePaz Haz. 24, 2007 1:43 pm

CANIIIIM SENİ ÇOK SEVİYORUM I love you queen
HOŞGELDİİİİİNNNNNNNNN:cheers: cheers cheers cheers cheers cheers lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
crybaby
Moderator
Moderator
crybaby

Kadın

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? Icon_minitimePaz Haz. 24, 2007 3:55 pm

Çünküsü yok. Sebepsiz giriyorum ama amaçsız değil.Amacım öğrenmek her konu başlığından az da olsa bişeyler öğrenebilmek. Ve sanal ortamda bu kadar bilgili,seviyeli,kültürlü insanı başka hiç bir yerde bulamayacağımı biliyorum. Hepimiz LİMANIZ....
Çok seviyorumm ve herkesin birbirine bişeyler verebilmek için bu kadar uğraştığı paylaşıma kayıtsız kalamıyorum. İYİKİ VARSIN LİMAN...
http://www.blogcu.com/crybaby
crybaby
Moderator
Moderator
crybaby

Kadın

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? Icon_minitimePaz Haz. 24, 2007 3:59 pm

karakedi ıı düşünelim bakalım kim olabilir:) Dünyalar tatlısı bi kız spydogs'un kardeşi ve Liman'ın kızı ayrıca tarçının sahibi:) Özledim seni şeker kız Smile
http://www.blogcu.com/crybaby
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? Icon_minitimePaz Tem. 01, 2007 12:12 pm

karakedi demiş ki:
Babamın dostları benim de dostlarımdır cheers ben de zaten limanda büyüyorum, tahmin edin bakalım kimim? Fnd06 abla hariç. o biliyor çünkü Very Happy

hımmmm bir yerden tanıyacaz ama nereden acaba scratch

NEDEN LİMANDAYIZ ????
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki