Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

NEDEN LİMANDAYIZ ????

+27
ayhanutas
jazzjocelyn
Creaa
staiakos
vasko
gulosh
yeşil
hayal_et
gagagotti
sahil
yksl
crybaby
karakedi
embrujo
destinaburcu
wertsay
SpYd0gS
parantezicihayatlar
LiviA
karavana
taziko
poemy
fnd06
gezgin
LiMaN
chiron
rose
31 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

NEDEN LİMANDAYIZ ???? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 22, 2007 8:26 am

aramıza yeni katılan arkadaşlar, birkaç kelime ile neden limandasınız?
https://liman.yetkin-forum.com
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 18, 2007 9:12 am

limandayız çünkü burası nefes alma alanımız, bizlerle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz.

limandayız çünkü hepimiz limanızzzzz
yksl
gri
gri

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2007 8:19 pm

her gemi kendine güvenli bir liman arar.Ben bu limanda,duygu,coşku,samimiyet buldum.YAŞASIN LİMAN harun sana çok teşekkür ediyorum.
fnd06
Moderator
Moderator
fnd06

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2007 6:36 am

hoşgeldin yksl doğru limandasın:cheers: lol!
sahil
yeşil
yeşil
sahil

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 4:17 am

Liman plastik sanatlar adına çok kapsamlı bir paylaşım, fırsat buldukça uğrayabileceğim bir yer (benim de limanım)var artık, emeği geçen herkese teşekkürler.
fnd06
Moderator
Moderator
fnd06

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 6:49 pm

sahil hoşgeldin;)
gagagotti
gri
gri
gagagotti

Erkek

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ekim 02, 2007 9:46 am

bir hayalin peşinden geldim
hayal_et
Moderator
Moderator
hayal_et

Kadın

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ekim 02, 2007 11:04 am

hoş geldin... dol/aş ozman limanda
http://www.antoloji.com/sibel_oruc
yeşil
Moderator
Moderator
yeşil

Kadın

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ekim 02, 2007 4:30 pm

çünkü burdayken sanattan kopmuyorum..heran birşeyler katabilirim kendime ve tabi bildiklerimi paylaşabilirim,paylaşmak çok güzel,paylaştıkça çoğalıyoruz..
gulosh
mavi
mavi
gulosh

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 5:59 pm

vasko, sanat içerikli bir forumdan bahsedince balıklama atladım çünkü her ne kadar çok fazla ilgilenemesem de en azından sanatın her çeşidini izlemeyi seviyorum... kısaca; iyiki vasko'yu tanımışım, iyiki limandayım... paylaşıma devam... ellerinizden öpüyorum ustalar... cheers
vasko
Moderator
Moderator
vasko

Erkek

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 5:45 pm

gulosh demiş ki:
vasko, sanat içerikli bir forumdan bahsedince balıklama atladım çünkü her ne kadar çok fazla ilgilenemesem de en azından sanatın her çeşidini izlemeyi seviyorum... kısaca; iyiki vasko'yu tanımışım, iyiki limandayım... paylaşıma devam... ellerinizden öpüyorum ustalar... cheers

Very Happy
staiakos
sarı
sarı
staiakos

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 23, 2008 9:51 pm

Ben LİMAN'a yeni üye oldum .Baya bi süredir internet takılıyorum farkettım kı devamlı uyutulmusum ,devamlı narkozlanmısım farkına varmadan kendimi buldum lımanda aıt oldugum yere geldım sevıyelı, kaliteli,bilgili ,paylaşıma açık ınsanların hiçbir beklentisi olmadan bilgi paylasımını gordum cıvıtmadan zorunda olmamasına rahmen ısını cıddıye alan insanların msjlarını gordum ..İYİKİ LİMANDAYIM...İYİKİ LİMANIM...
Creaa
sarı
sarı
Creaa

Erkek

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 19, 2008 5:31 pm

Buradaki herkes bir geminin kaptanı ve ne kadar okyanusa açılsada sonunda dönecek tek yeri liman olduğu için buradayız.Soluklanıp,dinlenebileceğimiz,bilgilerimizi paylaşıp yeni bilgiler edinebileceğimiz bi yer olduğu için.Samimi bi itiraf ta bulunayım forum sitelerini pek sevmem istediğimi bulur,elde eder sonrada çıkarım ne zamanki birşeye ihtiyacım olduğu zaman geri gelirim.Ama bu forum farklı burada sanatın kokusunu hissedebiliyorum.Sanatın haykırışlarını duyabiliyorum.Tenime işliyor.Ürpertiyor tüylerimi iişte Bu Yüzden Seviyorum...Smile

(galiba biraz az yorum oldu) nese idare edin :p
http://www.picscrea.com
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 2:23 pm

yeni üye arkadaşlarımız.. bir iki kelme ile neden LiMaNda olduğunuzu paylaşmaya devam ediyoruz

Neden Limandayız ????
jazzjocelyn
gri
gri

Kadın

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 11:57 am

İçimde "herşeyin daha güzel olacağı" na dair bir umut yeşerttiği için diye özetleyebilirim sanırım. Bu yüzden limandayım.
taziko
göşkuşağı (onursal üye)
göşkuşağı (onursal üye)
taziko

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 7:50 am

hepimizzzzzzzzzzzzz limanızzzzzzzzzzzzzz
ayhanutas
sarı
sarı

Erkek

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 9:34 pm

var olmaktan keyif aldıgım için iyiki varsınız ...
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 7:59 am

yeni katılan arkadaşlar sizlerden de bekliyoruz.

Neden Limandayız cheers
fnd06
Moderator
Moderator
fnd06

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 16, 2009 2:34 pm

yeni arkadaşlar burdayız liman paylaşımın adresi
tuğçe
gri
gri
tuğçe

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 1:51 am

limandayım çünkü sanatı seviyorum, Paylaşılan tüm konular süper, forumlar düzeyli, süper insanların demir attıkları bir liman, Harun Antakyalı gibi ülkemizin dev sanatçılarını takip ediyorum. Süper paylaşımlarla kendimi geliştirmeye devam ediyorum.
Limanı çokkkkkk seviyorum, Emeği geçen herkesi saygı ile kutluyorum bounce cheers
Harun Antakyalı
sarı
sarı
Harun Antakyalı

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 12:24 am

bu kadar büyüyeceğini tahmin bile edemiyorduk.. ne demiş düşünür "en uzun yol ilk adımla başlar" Herkese başarılar ve kolaylıklar diliyorum arkadaşlar. ben buradayım zaten

sevgiyle
H.A.
klavye
gri
gri
klavye

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 3:47 am

müthiş bir paylaşım olduğu için buradayım, Harun Antakyalı nın peşinden her yere giderim.. abiciğim iskenderundan saygılar sunuyorum iyiki varsın. seninle tanışmak öpülesi ellerini tutmak sana sımsıkı sarılmak istiyorum bu topraklardan yetişmen bizlere güç veriyor..

herşey sanat için
gezgin
göşkuşağı (onursal üye)
göşkuşağı (onursal üye)
gezgin

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 5:12 am

hoşgeldin klavye
klavye
gri
gri
klavye

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 2:46 pm

h.b. gezgin
I give up
sarı
sarı
I give up

Kadın

MesajKonu: Geri: NEDEN LİMANDAYIZ ????   NEDEN LİMANDAYIZ ???? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:53 am

limandayım çünkü ara sıra kendi kabuğuma çekilip bir limana sığınmak istiyorum,limana geliyorum okuyorum,yazıyorum,bakıyorum,ısınıyorum..dünyada hala güzel işler,güzel insanlar olabildiğini görüyorum hepsinden güzeli kendimi burada hiç yalnız hissetmiyorum...

NEDEN LİMANDAYIZ ????
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2