Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Ayşe Küçük

5 posters
YazarMesaj
poemy
Moderator
Moderator
poemy

Ayşe Küçük Empty
MesajKonu: Geri: Ayşe Küçük   Ayşe Küçük Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2007 7:46 pm

e şimdi bunu tebrik etmekten başka ne kalıyor denemiş yapmış yetmemiş sergilemiş.

cesaret walla..

ilk sergimi 90 yaşında açıcam sanırım Smile))
fırato
gri
gri

Ayşe Küçük Empty
MesajKonu: Geri: Ayşe Küçük   Ayşe Küçük Icon_minitimePerş. Mayıs 17, 2007 11:08 am

Jean-Michel Basquiat

Ayşe Küçük Basquiat-big
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

Ayşe Küçük Empty
MesajKonu: Geri: Ayşe Küçük   Ayşe Küçük Icon_minitimeC.tesi Mayıs 19, 2007 7:17 pm

Arkadaşlar başlığı silmek zorunda kaldık, fakat yorumlarınıza dokunmuyoruz. özür dileriz (sanatçı kardeşimizin isteği üzerine) Very Happy
https://liman.yetkin-forum.com
SpYd0gS
Moderator
Moderator
SpYd0gS

Ayşe Küçük Empty
MesajKonu: Geri: Ayşe Küçük   Ayşe Küçük Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2007 11:55 am

LiMaN demiş ki:
Arkadaşlar başlığı silmek zorunda kaldık, fakat yorumlarınıza dokunmuyoruz. özür dileriz (sanatçı kardeşimizin isteği üzerine) Very Happy

bişey değil limann cheers
poemy
Moderator
Moderator
poemy

Ayşe Küçük Empty
MesajKonu: Geri: Ayşe Küçük   Ayşe Küçük Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2007 4:55 pm

SpYd0gS demiş ki:
LiMaN demiş ki:

bişey değil limann cheers

HAYIR bişey. hemide çok önemli bişey...

Madem sanatçı kardeşimiz talep etmiş kaldırılmış saygı duymaktan yana bİ sorunumuz yok. Saygı dedimde aklıma geldi peki neden kaldırıldığını bilme hakkımız neden yok.

Sanatçı telif sebebiylemi kaldırttı?

çalınır diyemi kaldırttı?

resimlerini kıskandığı içinmi kaldırttı?

berbat resimler olduğunu düşündüĞü içinmi kaldırttı?

nedir yani talebi neydi sanatçının resimlerinin kaldırılmasını isterken.

yorumum da resimlerdeki beğenimi dile getirmeye çalıştım ama benden sonra foruma giren bir adam neyi beğendiğimi ve neden 90 yaşıma kadar sergi açmakta zorlanacağımı anlamaycak

hatta o resimleri beğenmişmişydim ben bile hatırlmıyorum....

N e d i r ?
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

Ayşe Küçük Empty
MesajKonu: Geri: Ayşe Küçük   Ayşe Küçük Icon_minitimeSalı Mayıs 22, 2007 3:59 am

moderatör arkadaşlar
bu tür durumlarda Konular LİMaN dan "kaydırılan konular başlığına taşınmakta burada (kaydırılan konular) mesajları silip düzeltme yetkiniz olduğunu unutmayın lütfen.
https://liman.yetkin-forum.com
nightnight
Moderator
Moderator
nightnight

Erkek

Ayşe Küçük Empty
MesajKonu: Geri: Ayşe Küçük   Ayşe Küçük Icon_minitimeSalı Mayıs 22, 2007 5:26 am

Sevgili Poemy, Ayşe Küçük için konu başlığı ben açmıştım. Kendisine de açacağımı söledim ve sayfayı kendisine gösterdim. O gün bana hatta teşekkür de etti. Ama nolduysa fırato adlı üyemiz Basquiat'nın resmini koyup hiç bi yorum yapmadığı gün Ayşe Küçük bana msn den ulaşıp isminin oradan çıkarılmasını istedi. Bende kendisine sanatçı her tür eleştiriye açık olmalı ve gerekiyosa kendiside yorum yazabileceğini söledim. Ama ısrarla isminin çıkmasını ve sebebinin Basquiat resmi olmadığını sitede olmak istemediğini söledi. genç sanatçı adayı arkadaşımız bana kalırsa Basquiat benzetmesinden rahatsız olmuştur. Bunu ben doğal karşılamıyorum. çünkü zayıf ve kendini savunamayacak insanlar hiç bu işe başlamasın. sanat ile uğraşmak zordur engel çoktur. engeller kaçarak aşılamaz.
Bu yüzden ben de Harun'dan Ayşe Küçük isminin çıkarılmasını istedim.
www.aysekucuk.com
http://www.nihatkemankasli.com
poemy
Moderator
Moderator
poemy

Ayşe Küçük Empty
MesajKonu: Geri: Ayşe Küçük   Ayşe Küçük Icon_minitimeSalı Mayıs 22, 2007 5:45 pm

Anlamadım ayşe küçük [color=deepskyblue]Basquiat ya karşı bir tavrı olduğu içinmi kaldırttı resimlerini

Basquiat diyoruz yaaa .
[color:bc25=deepskyblue:bc25]hadi canım.

Ayşe Küçük
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-