Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

herkesin anıları vardır sınav haftalarına dair...

+2
wertsay
fnd06
6 posters
YazarMesaj
fnd06
Moderator
Moderator
fnd06

herkesin anıları vardır sınav haftalarına dair... Empty
MesajKonu: herkesin anıları vardır sınav haftalarına dair...   herkesin anıları vardır sınav haftalarına dair... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 18, 2007 6:11 pm

herkesin mutlaka anıları vardır. sınav haftası geldimi gözler şiş,uykusuz,sabah ezanında bile bi sen yalnız bırakmadın imam efendi birazcıkta yardıma gelsen sözleri olmuştur...

bende bir anı paylaşmak istiyorum.paylaşım yaaa:bounce: bounce bounce bounce bounce bounce bounce
sabah iki tane sınavım var finallere gireceğim, çalışmışım yarıyarıya biraz derste dinlediklerim, biraz notlarım... neyse gecenin bir yarısı açlık krizi tutar beni ölürüm yemek diye, kalktım mutfağın yolunu tutttum tabi öğrenci evinde sınav haftası ne olur hazır yiyeceklerden başka. ogün hazır çiğköfteden almışım yesene akşamdan gecenin biryarısında başka yiyecekmi yok arkadaş, aldım güzelce yedim üsütüne meyve suyu ohh hadi uykuya sabah ölüyorum allahım acile yetiştirin benii olamaz midemi mahvetmişim keşke içseydim içim yanmazdı bukadar. tabi iki tane sınav var yetişemem gereken gözleri hastanede açtık allahtan okulda hastaneyle karşılıklılol! lol! lol! lol! lol!
kendime gelir gelmez okula, sınavları verdim ama hayatımın sınavıydı diyebilirim arkadaşlar öldüm yaa sonuçta sınavı atlattım ama canımdanda olacaktım:affraid: affraid affraid affraid affraid

tabi işin en kötü yanı akşam hocalar,arkadaşlar yemek düzenlendii ve bi ben yoktum.ama anmadan geçememişler
-funda neden yok arkadaşlar.
-hocam boğazına dur diyemedi evde yatıyo
-neden?
-gece çok yemiş..
-tüh burdaki yemekleri kaçırdı,
-ondan herkesin tabağı dolu:lol: Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

işte böyle arkadaşlar. aklımıza geldikçe sınav haftaları veya okuldaki ilginç anılarınızı paylaşırsanız...siz bilirsiniz...cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
wertsay
mor
mor
wertsay

MesajKonu: Geri: herkesin anıları vardır sınav haftalarına dair...   herkesin anıları vardır sınav haftalarına dair... Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 7:46 am

arkadaşlardan duymuştum,
sabaha kadar çalışmışlar, hepsi uyuyakalınca sınavı kaçırmışlar,
ama... o zaman, o kadar çalışmışlarki bir daha kitap ve not yüzü görmeden bütünlemede dersin tozunu attırmışlar.Very Happy
(bana anlatılan buydu)
creatıve
gri
gri
creatıve

MesajKonu: Geri: herkesin anıları vardır sınav haftalarına dair...   herkesin anıları vardır sınav haftalarına dair... Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 12:10 pm

Üniversite'deki ilk yılımdı.Bahar dönemi vize sınavında Y.Ö.K. ün zorunlu tuttuğu bilgisayar dersinden sınavımız vardı.Aslında o gün 2 sınavımız vardı ilki 08.30 ikincisi 18.30.

İlk sınav bölüm dersi idi ve gayet güzeldi.Nisan ayı olmasına rağmen hava çok sıcaktı ve sınava saatler vardı.Bilgisayar dersine giren hoca erkeklerden nefret ediyordu bizde ondan.Ne yapalım diye düşünüyorduk.Sınava o kadar saat vardı ki derste çalışmıyorduk hepimiz aslında potansiyel hacker olduğumuzun farkındaydık ama Q basic ten anlmamıştık.Sınav açık sınav olacaktı.

Hava sıcaktı,sınavada isteksizdik ve demlenmeye başladık .Acayip içmiştik arkadaşlarla.Öyleki sınava 1 saat kala biz yola çıktık ve yarım saatlik yolu 1 saatte gele bildik ayrıca yolda nerede ise araba çarpıyordu.Öyle içmiştim ki kıpkırmızı idim.Sınava son dakikada yetiştik.

Aslında herkes kendi derdinde olduğu için kimse bizim durumumuzun farkında değildi .Bu nedenle başımız belaya girmedi.Sınav açık sınavdı ama kimse kimse bakamıyordu.Hoca sınavdan çıktı 5 dakika sonra asistan kaldı sınıfta ve benim kafam sıranın üzerine güm diye vurdu.artık dayanamıyordum.Ve herşey bitmişti .Ama diğerlerininde pek farkı yoktu.

O yıl tüm erkekler dersten kaldık.Ertesi sene başka bir hoca geldi ve en yüksek notlarla dersten geçmiştik.Sene 2003.Bir daha olsa aynı şeyi tekrar yaparım.Çünkü ben o dersi tekrar aldığım zaman,bilgisayar dersinde hayatımın aşkı ile tanıştım.cheers cheers santa santa Razz Very Happy lol! lol! lol!
fnd06
Moderator
Moderator
fnd06

MesajKonu: Geri: herkesin anıları vardır sınav haftalarına dair...   herkesin anıları vardır sınav haftalarına dair... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 01, 2007 6:34 pm

bilgisayar sınavı anısı da benim başımdan geçti. sınava girmeden birhafta önce hocayı çok kızdırdım ve bana boşuna girme sınava bütler seni bekliyor dedi.eee tabi adamın kız arkadaşına laf atarsan ne olacak sonucu bütünleme. ama bende fundaysam kalsamda gircem sınav süresince uğraşıcam. sınavdan herkes çıktı sınav bitimine yarım saat var. bir ben kaldım birde sınıf arkadaşım kaldı oda beni bekliyor tabi olaydan haberi var. sınav bitene kadar deli ettim adamı ve asistanları. üstelik sınav sonucum 100 lük bir kağıt olmasına rağmen kaldım bütünlemeye. ondan geçtim tabiii:D
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

MesajKonu: Geri: herkesin anıları vardır sınav haftalarına dair...   herkesin anıları vardır sınav haftalarına dair... Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2007 7:46 pm

Aslında itiraf etmeli ki ders çalışmaktan çok sınav öncesi anfide kulis yapanları dinlemek keyifliydi, herkes çalıştığı yerleri anlatıyor kulak misafiri olarak toplayıp yüksek bir not alabiliyordu insan. Heyyy gidiii günlerr heyyy.
https://liman.yetkin-forum.com
fnd06
Moderator
Moderator
fnd06

MesajKonu: Geri: herkesin anıları vardır sınav haftalarına dair...   herkesin anıları vardır sınav haftalarına dair... Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2007 6:10 am

liman bu yahuu dinlese yeter afro
crybaby
Moderator
Moderator
crybaby

Kadın

MesajKonu: Geri: herkesin anıları vardır sınav haftalarına dair...   herkesin anıları vardır sınav haftalarına dair... Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 6:47 pm

okey oynadık ertesi gün kimya bütünleme sınavımız vardı.sabah kalktığımızda kapı çalıodu sınıftan bi arkadaş çok kolaydı sınav nie gelmediniz kızım yaff Smile
http://www.blogcu.com/crybaby
creatıve
gri
gri
creatıve

MesajKonu: Geri: herkesin anıları vardır sınav haftalarına dair...   herkesin anıları vardır sınav haftalarına dair... Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 7:35 pm

affraid affraid Kültür tarihi dersi sunumumuzu yapıyorduk finalden önceki son dersti.Hoca ise power point sunumu şeklinde istiyordu.Benimlede arası çok iyi idi.Bizde 3 gün önce arkadaşlarla İzmir'e gezi yapmıştık.O gün ders sabah 10.00 da idi biz hava mualefeti nedeniyle 08.00 okula gele bilmiştik İzmir'den.Hoca sıranın bende olduğunu olduğunu söyledi bende başladım anlatmaya:cheers cheers ama görüntü yok.sunny sunny Hoca sunumu sorunca hocam ne gereği var böyle gereksiz şeylere,biliyorsunuz ben bu işleri gayet iyi yaparım dedim.Hatta bu sunum yerine İzmir'den istediğiniz araştırmanın sunumunu yaptım dedim.

Hoca;

-Ya öylemi numaran ne idi. Dedi:: Evil or Very Mad Shocked Shocked Embarassed Embarassed

Daha sonra nemi oldu;
bir sene sonra o dersi tekrar aldım ve derse hiç girmeden geçtim,sınavlar ile.......lol! cheers cheers cheers cheers alien alien alien
I give up
sarı
sarı
I give up

Kadın

MesajKonu: Geri: herkesin anıları vardır sınav haftalarına dair...   herkesin anıları vardır sınav haftalarına dair... Icon_minitimeÇarş. Ekim 10, 2007 6:56 pm

Benim ve talihsiz bölüm arkadaşlarıma uygulanan bir çin işkencesi var arazi uygulaması...bütün dönem arazide kan ter içinde kaldıktan sonra bide proje aşaması vardır.ölçtüğün yerin haritasını çizmek bunu 2 günde yapmak mucize ister ama hocada bizden mucize ister:) işte bu proje zamanı arkadaşlarımla 3gün 3 gece uyumadan proje hazırladık biraz uyanıklık edip bilgisayarın nimetlerinden yararlandık ölçümleri bilgisayara atıp haritasını çıktı almak kadarcık.çıktıları pazar günü 12de yalvararak açtırdığımız bir kırtasiyeden aldık ki A0 boyutunda çıkartacak kırtasiyeyi zor bulmuştuk bir takım talihsiz arkadaşlarım muğlada çıktıları almak için merkeze gittiler(kampüs köteklidedir ve kötekli bir köydür) ama son dolmuş kaçtığı için otostopla dönmek zorunda kaldılar böyle acı ve çok komik 3 günün ardından projeler teslim oldu hoca yaptığımız küçük zararsız uyanıklığı anladıSmile ve 120 kişinin aldığı dersten 6 kişi geçti meğer bizim aklımıza gelen herkesin aklına gelmiş bizde 25 yıllık mühendise bişey yediremiceğimizi anlamış olduk böylece:(

herkesin anıları vardır sınav haftalarına dair...
1 sayfadaki 1 sayfası