Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

- CaNi . . .

YazarMesaj
XsiR
sarı
sarı
XsiR

-  CaNi . . . Empty
MesajKonu: - CaNi . . .   -  CaNi . . . Icon_minitimeSalı Ocak 22, 2008 9:58 am

CANİ

Kan bileklerimden boşalmaya başlıyor, yüzeyle temaşa geçtiği andan itibaren pıhtılaşıyordu. Kan görmeye alışkın olmayan kahverengi gözlerimi (Ben siyah kapkara gözlerimin olmasını isterken Tanrı bana kahverengi gözleri bahşetmişti.) kan bürüyor, her yerde seri katilin parmak izlerini görmeye başlıyorum. Duvarlarda caninin parmak izleri, tenimde yanıcı ve bir o kadarda mey hoş bir olay ceyran ediyorken, ben dün gece penisimi unuttuğum ya da ödünç bıraktığım sürtüğün amorti organını düşünüyordum…

Kan bileklerimden boşalmaya başlıyor, içtiğim viski boşalmanın tadı gibi değil. Bardakta çalkalanan buz dudağıma değince ermiyor, vücut ısımı kaybetmeye başladığımı anlamıştım. Buzun dondurucu etkisi de dudaklarımca hissedilmiyor. ..

Kan bileklerimden boşalmaya başlıyor, bir başka otel odasında iri yarı bir adam karısına boşalıyor. Sesler kulağımda çınlıyor. Oh evet! Devam ay yavaş! Bir gecelik kaçamak ya da bir ailenin seri üretim fabrikasıydı benim yan otel odam. Olan bir şeydi zevk almak yadırgamıyorum…

Kan bileklerimden boşalmaya başlıyor, soruşturma başlıyor. Beyaz tebeşir ile cüssemin yerde bıraktığı şekil çiziliyor. Boş kovan toplayan yok çünkü ne silah var ortada ne de kursun. Eline şeffaf eldiven geçirmiş kiloluca, esmer, yeni tıraş olduğunu belli eder gibi kolonya sürmüş dedektif suç aletini yerden alıyor. Usturayı küçük bir poşete koyup diğer delililerin arasına yerleştiriyor. Odanın her köşesi didik didik aranıyor, lavaboda tıraş losyonu bulunuyor ama maktul tıraş olmamıştı. Buda burada başkasının olduğunu gösteriyor, kimselerden ses çıkmıyor. Dedektif olay mahallininin koruma altına alınmasını işaret ederek, raporunu yazıyor: Aşırı tozdan eroin, viski ve bunalımdan dolayı maktul intihar etmiştir. Olay burada kapanmıştır.

Kan bileklerimden boşalmaya devam ediyor, yan odada bir ara kesilen bağırtılar, inlemeler dedektifin odadaki başkaraktere bürünmesiyle devam ediyor….

XsiR

- CaNi . . .
1 sayfadaki 1 sayfası