Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :)

+6
hayal_et
SpYd0gS
duygu
Archangel
YeKPaRe
destinaburcu
10 posters
YazarMesaj
destinaburcu
Moderator
Moderator
destinaburcu

Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :) Empty
MesajKonu: Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :)   Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :) Icon_minitimeÇarş. Ocak 17, 2007 11:22 am

Bir zamanlar, butun duyguların üzerinde yaşadığı bir ada varmış: Mutluluk, Üzüntü, Bilgi ve tüm diğerleri, Aşk dahil. Bir gün, adanın batmakta olduğu, duygulara haber verilmiş. Bunun üzerine hepsi,adayı terk etmek için sandallarını hazırlamışlar. Aşk, adada en sona kalan duygu olmuş, çünkü mümkün olan en son ana kadar beklemek istemiş. Ada neredeyse battığı zaman, Aşk yardım istemeye karar vermiş. Zenginlik, çok büyük bir teknenin içinde, geçmekteymiş. Aşk, "Zenginlik, beni de yanına alır misin?" diye sormuş. Zenginlik, "Hayır, alamam. Teknemde çok fazla altın ve gümüş var, senin için yer yok." demiş. Aşk, çok güzel bir yelkenlinin içindeki Kibirden yardim istemiş. "Kibir, lütfen bana yardim et!" "Sana yardim edemem, Aşk. Sırılsıklamsın ve yelkenlimi mahvedebilirsin." diye cevap vermiş Kibir. Üzüntü yakınlardaymış ve Aşk yardim istemiş: "Üzüntü, seninle geleyim." "Of, Aşk, o kadar üzgünüm ki, yalnız kalmaya ihtiyacım var." Mutluluk da Aşk''ın yanından geçmiş; ama o kadar mutluymuş ki Aşk''ın çağrısını duymamış. Aşk, birden bir ses duymuş. "Gel Aşk! Seni yanıma alacağım..." Bu Aşk''tan daha yaşlıca birisiymiş. Aşk o kadar şanslı ve mutlu hissetmiş ki, onu yanına alanın kim olduğunu öğrenmeyi akıl edememiş. Yeni bir kara parçasına vardıklarında, Ask''a yardim eden yoluna devam etmiş. Ona ne kadar borçlu olduğunu fark eden Aşk, Bilgi''ye sormuş: "Bana yardim eden kimdi?" "O, Zaman''di" diye cevap vermis Bilgi. "Zaman mi? Neden bana yardim etti ki?" diye sormuş Aşk. Bilgi gülümsemiş: "Çünkü sadece Zaman Ask''in ne kadar büyük olduğunu anlayabilir
YeKPaRe
gri
gri
YeKPaRe

MesajKonu: Geri: Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :)   Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :) Icon_minitimeSalı Ocak 23, 2007 5:41 pm

bravoooo çok doğru yaa yalnızca zaman aşkın buyukluğunu gösterır zamanla herşey anlaşılır...... flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower
Archangel
Moderator
Moderator
Archangel

Erkek

MesajKonu: Geri: Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :)   Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :) Icon_minitimeÇarş. Ocak 24, 2007 6:50 pm

Çünkü sadece Zaman Ask''in ne kadar büyük olduğunu anlayabilir

superrrrr Wink Wink
duygu
gri
gri

Kadın

MesajKonu: Geri: Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :)   Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :) Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 10:26 am

zamanla meyveler oluşur onun güzelliğini bizim için önemimini zamn geçtikçe o güzelim olayları olgunllaştıktan sonra bizler varlığını ve tadını tadarız sabır önemli burda bütün olayları akışına bırakıp neler olduğunu öğrenmek lazım katlandıkça bunlar daha da güzel olu veriyo aaa birde ben aşık olsam zamanım uzun sürsün önemli değil yani önmeli olan yıllanmış şarap kadar ne fis bir tadı olsun I love you
SpYd0gS
Moderator
Moderator
SpYd0gS

MesajKonu: Geri: Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :)   Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :) Icon_minitimeÇarş. Nis. 11, 2007 11:24 am

AŞK ÖNEMLİDİR TABİİİ I love you
hayal_et
Moderator
Moderator
hayal_et

Kadın

MesajKonu: siz hiç nıfs-ı şeb... f sıkkını okudunuzmu   Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :) Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 3:50 am

bu güçlü kalemi tanımak gerek ne dersiniz arasıra gırıgır şamata iyidirde birazda sanat sitesi diye kurulan limanın sanat köşesinde soluklansanız ?????? Very Happy

mavi beyaz teşekkür...

kibritle oynayan çocuklar kadar
..........tehlikeli ve tehlikede..!
gel bu şiiri beraber öldürelim
mi..?

beyaza yasladım sırtımı
bir gök mavi taşıdım..
ben her yağmurda çamurun sırıtan suratıydım
şiire bulaştım..
gel bu şiiri yıkayalım
mı..?

sana hüzünlü bir teşekkür getirdim
burada ölmeli sade dizelerim..

dizlerimde dövüyorum gidişi/mi
gelişim kırıntımdır geceden
itin beni bu dizeden
ben bu dizede düşmeliyim...

sana kocaman bir teşekkür getirdim
ve sanırım artık
g/itmeliyim...

.....................................................Gül'riz..................................
http://www.antoloji.com/sibel_oruc
byygece
Moderator
Moderator
byygece

MesajKonu: Geri: Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :)   Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :) Icon_minitimePtsi Nis. 16, 2007 5:18 pm

Smile Smile Smile
AŞK!!!
&
ZAMAN...
http://www.netlarus.com/bkg/
poemy
Moderator
Moderator
poemy

MesajKonu: Geri: Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :)   Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :) Icon_minitimePtsi Nis. 16, 2007 7:23 pm

Aşk hakkında ne biliyorsunuz?

Aşk yok olmaktır biliyormusunuz?
hayal_et
Moderator
Moderator
hayal_et

Kadın

MesajKonu: Geri: Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :)   Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :) Icon_minitimeSalı Nis. 17, 2007 3:19 am

aşk her bahar uyanan doğa...

sevmek... kardelenle hercai hikayesi

bir kazağın kokusuyla ömrünce avunmak ah etmeden kalabilmek yarin bir gülüşü mutluluğu için yardan geçmektir
http://www.antoloji.com/sibel_oruc
fnd06
Moderator
Moderator
fnd06

MesajKonu: Geri: Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :)   Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :) Icon_minitimePerş. Nis. 19, 2007 2:59 pm

AŞK ACI, AŞK YALANCI, AŞK SADECE GÖZÜMÜZDE BÜYÜTTÜĞÜMÜZ KOCAMAN BİR YALAN İNANMIYORUM BEN AŞK'A

BUNDAN SONRADA İNANMAYACAĞIM Sad Sad Sad Sad Sad Sad
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

MesajKonu: Geri: Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :)   Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :) Icon_minitimePerş. Nis. 19, 2007 5:17 pm

fnd06 demiş ki:
AŞK ACI, AŞK YALANCI, AŞK SADECE GÖZÜMÜZDE BÜYÜTTÜĞÜMÜZ KOCAMAN BİR YALAN İNANMIYORUM BEN AŞK'A

BUNDAN SONRADA İNANMAYACAĞIM Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Çok mu yandın yahu....???
https://liman.yetkin-forum.com
fnd06
Moderator
Moderator
fnd06

MesajKonu: Geri: Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :)   Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :) Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 1:56 am

EVET AYNEN ÖYLE AŞK'A KİMSE İNANDIRAMAZ HIZLI BAŞLAR NASIL OLDUĞUNU ANLYAMADAN BAŞLADIĞI GİBİ BİTER.
destinaburcu
Moderator
Moderator
destinaburcu

MesajKonu: Geri: Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :)   Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :) Icon_minitimeCuma Haz. 22, 2007 4:55 pm

poemy demiş ki:
Aşk hakkında ne biliyorsunuz?

Aşk yok olmaktır biliyormusunuz?

sen aşkın içinde yok olmuşsan onu böle tanıtmaya hakkın yok o bir waroluştur,yeniden dogmaktır.....

Ancak ZAMAN aşkın ne kdr büyük oldugunu anlar :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-