Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

KATILIMMMMMMMM!!!!!!!!!

5 posters
YazarMesaj
flyingcoffin
Moderator
Moderator
flyingcoffin

Erkek

KATILIMMMMMMMM!!!!!!!!! Empty
MesajKonu: KATILIMMMMMMMM!!!!!!!!!   KATILIMMMMMMMM!!!!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Mart 10, 2007 7:02 pm

bir önceki mesajımda da belirtmiştim. sinemayla ilgilenen arkadaşlar var mı diye ancak herhalde sinema bir sanat dalı olarak görülmüyo...Smile))))

Forumda inceledim sinemayla ilgili olarak en yakın dijital sanatlar ve videolar bölümü var.

ben aslında admin arkadaş(lar)ımdan bu forumda bir de sinema başlığının açılmasını rica edebilirim.

tabiki bunun için öncelikle sitedeki arkadaşların fikirlerini almak gerekir diye düşünüyorum.

burada sinemayla hobi olarak ilgilenen profesyonel olarak ilgilenen veya ilgilenmeye çalışan arkadaşlarla zannederim fikir alışverişinde bulunabiliriz.

Öncelikle arkadaşlarımın sonrasında ise admin arkadaşların yorumlarını ve cevaplarını bekliyorum.

Sağlıcakla kalın, yüzünüzden gülümseme eksik olmasın....

İbrahim Tecimen
destinaburcu
Moderator
Moderator
destinaburcu

MesajKonu: Geri: KATILIMMMMMMMM!!!!!!!!!   KATILIMMMMMMMM!!!!!!!!! Icon_minitimePaz Mart 11, 2007 11:20 am

eminim harun abi bu isteğinizi dikkate alacaktır Laughing
flyingcoffin
Moderator
Moderator
flyingcoffin

Erkek

MesajKonu: Geri: KATILIMMMMMMMM!!!!!!!!!   KATILIMMMMMMMM!!!!!!!!! Icon_minitimePaz Mart 11, 2007 12:39 pm

o zaman yeniden harun abinin kulaklarını çınlatalım.

henüz tanışmamamıza rağmen:)
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

MesajKonu: Geri: KATILIMMMMMMMM!!!!!!!!!   KATILIMMMMMMMM!!!!!!!!! Icon_minitimePaz Mart 11, 2007 6:45 pm

flyingcoffin demiş ki:
bir önceki mesajımda da belirtmiştim. sinemayla ilgilenen arkadaşlar var mı diye ancak herhalde sinema bir sanat dalı olarak görülmüyo...Smile))))

Forumda inceledim sinemayla ilgili olarak en yakın dijital sanatlar ve videolar bölümü var.

ben aslında admin arkadaş(lar)ımdan bu forumda bir de sinema başlığının açılmasını rica edebilirim.

tabiki bunun için öncelikle sitedeki arkadaşların fikirlerini almak gerekir diye düşünüyorum.

burada sinemayla hobi olarak ilgilenen profesyonel olarak ilgilenen veya ilgilenmeye çalışan arkadaşlarla zannederim fikir alışverişinde bulunabiliriz.

Öncelikle arkadaşlarımın sonrasında ise admin arkadaşların yorumlarını ve cevaplarını bekliyorum.

Sağlıcakla kalın, yüzünüzden gülümseme eksik olmasın....

İbrahim Tecimen

Akdemik forumlarda "Sinema" başlığımız var. Oraya sinema ile ilgi herşeyi atabilirsiniz.
KOLAY GELSİN
https://liman.yetkin-forum.com
rose
Moderator
Moderator
rose

MesajKonu: Geri: KATILIMMMMMMMM!!!!!!!!!   KATILIMMMMMMMM!!!!!!!!! Icon_minitimeCuma Haz. 01, 2007 3:36 pm

liman cafe de moderatör olarak şunu söyleyeyim, elbette millet burada kafa dağıtıyor, oyunlar oynuyor. ama başlıklarımız o kadar çoğaldı ki. İşte böyle Mesajlar güme gidiyor.

Önerim:
Konularınız ile ilgili başlıklarda yeni konu açtığınızda bence buradaki mesajlara da link verebilirsiniz.

Hepimize kolay gelsin
destinaburcu
Moderator
Moderator
destinaburcu

MesajKonu: Geri: KATILIMMMMMMMM!!!!!!!!!   KATILIMMMMMMMM!!!!!!!!! Icon_minitimeCuma Haz. 01, 2007 3:45 pm

bence konularımız cok ağırlaştı Smile
taziko
göşkuşağı (onursal üye)
göşkuşağı (onursal üye)
taziko

MesajKonu: Geri: KATILIMMMMMMMM!!!!!!!!!   KATILIMMMMMMMM!!!!!!!!! Icon_minitimePerş. Haz. 07, 2007 4:25 pm

eee ağırız da ondandır Very Happy diğer başlıklarda paylaşalım arkadaşlar. limandaki herkes süperrrrrrrrrrrrrrrr. iyiki varsınız

KATILIMMMMMMMM!!!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası