Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

EN BEĞENDİĞİNİZ FİLM HANGİSİDİR...?

+18
jazzjocelyn
peymane
staiakos
gulosh
wertsay
son tango
modernzero
LiMaN
darth_vader
astralcat
Berker
fnd06
mikrocip
TurquoiseWolf
destinaburcu
all modo
Depar
vasko
22 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
XsiR
sarı
sarı
XsiR

EN BEĞENDİĞİNİZ FİLM HANGİSİDİR...? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: EN BEĞENDİĞİNİZ FİLM HANGİSİDİR...?   EN BEĞENDİĞİNİZ FİLM HANGİSİDİR...? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 4:25 pm

En beğendiğim demiyeyimde en son izleyipte hoşlandığım fiLimLer arasında SAKLI KRALLIK.
vasko
Moderator
Moderator
vasko

Erkek

MesajKonu: Geri: EN BEĞENDİĞİNİZ FİLM HANGİSİDİR...?   EN BEĞENDİĞİNİZ FİLM HANGİSİDİR...? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 2:02 pm

XsiR demiş ki:
En beğendiğim demiyeyimde en son izleyipte hoşlandığım fiLimLer arasında SAKLI KRALLIK.

Evet, iki önemli ismi karşılaştıran bir film: Jet li ve Jackie Chan.
İkisinin ismini duyunca heycanlanmıştım çünkü bana dövüş filmlerini sevdiriler.
Ama beklediğim gibi çıkmadı :/
jazzjocelyn
gri
gri

Kadın

MesajKonu: Geri: EN BEĞENDİĞİNİZ FİLM HANGİSİDİR...?   EN BEĞENDİĞİNİZ FİLM HANGİSİDİR...? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 2:50 pm

Bu "en" meselesi seçimi çok güçleştiriyor. Listemden düşüremeyeceğim bir film daha yazmadan duramayacağım

-Bom yeoreum gaeul gyeoul geurigo bom

meali Smile

-İlkbahar yaz sonbahar kış ve yine ilkbahar. Kim Ki-Duk 'un gerçekten başyapıtıdır. Aramızda izlemeyen varsa lütfennnnn izlesin.

Bir de

-Dolls var Takeshi Kitano'nun.

O da insanın içini ürpertir. Ama hiç biri "ilkbahar yaz sonbahar kış ve yine ilkbahar"ın yerini tutamaz benim için. Hoş şimdi bunu dedim yine aklıma bişey gelir durup durup Smile
embrujo
mavi
mavi
embrujo

MesajKonu: Geri: EN BEĞENDİĞİNİZ FİLM HANGİSİDİR...?   EN BEĞENDİĞİNİZ FİLM HANGİSİDİR...? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 22, 2008 6:05 am

ben son zamnlarda seyrettiğim en garip ama hoş filim kabir hikayeleri japon sinemsından güzel bir örnek
rebet
gri
gri
rebet

MesajKonu: Geri: EN BEĞENDİĞİNİZ FİLM HANGİSİDİR...?   EN BEĞENDİĞİNİZ FİLM HANGİSİDİR...? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 13, 2009 5:35 pm

son zamanlarda en çok beğendiğim film "sonbahar".
herkesin izlemesini tavsiye ederim..yönetmen anlatmak istediğini klişelere takılmadan yalın fakat gayet etkili bir şekilde anlatıyor..birkaç gün boyunca filmin etkisinden çıkamadım..

EN BEĞENDİĞİNİZ FİLM HANGİSİDİR...?
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-