Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

LİMAN 'DAN

+10
fnd06
SpYd0gS
chiron
gezgin
hayal_et
rose
parantezicihayatlar
taziko
morkelebek
LiMaN
14 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

LİMAN 'DAN Empty
MesajKonu: Geri: LİMAN 'DAN   LİMAN 'DAN Icon_minitimePtsi Mart 26, 2007 5:07 am

Burada ara, ara bir şeyler yazacağım ve yazdığım her şeyin tartışmaya açık olduğunu da göz önünde tutun lütfen. Atık buna makalemi deriz, esmiş kafasına yazmış mı deriz, birikimleri mi deriz… Ne dersek diyelim. Amacımız sadece ve sadece yaşanılanlardan edinilenleri burada paylaşmak olsun. Bu başlık benim tekelimde değil herkes kendi düşüncesini de rahatça yazsın arkadaşlar.

Paylaşıma (LİMaN) geldiğinizde arada bu başlığa da bir bakın sadece. Tepkinizi direkt gösterin yanıtınızı yazın. Forum içinde bir platform yaratalım.

Dostlarımın ve genç arkadaşların sergilerinden başka kimsenin sergisine gitmediğimi yakın çevrem çok iyi bilir. İnanın galerilerin (belki para kazanmak uğruna) son zamanlardaki yaklaşımı bu yaklaşımımı daha da pekiştirmekte. Bu paylaşım sayesinde birçok insan birbirine ulaştı ve ben çok farklı bir gerçeği daha iyi gördüm. Paylaşımı kullanan insanların birbirini tanıyanı bir elin parmakları kadar bunu biliyorum ve burada hep beraber olmanızdan da inanın onur duymaktayım. Buraya ayırdığınız zamanın kendinize ayırdığınız zaman olduğunuzun farkında olmanız da ayrı bir onur.

Bu yazı sadece bu başlığın rotasına ipucu sağlayacaktır. Paylaşımımıza giren her kullanıcının okuyabileceği bir yerde olması ve herkesin söyleyecek sözünün olmasını da göz ardı edemeyiz. Toplandığımız alan sayısızca forum ve blog var iken neden burası? Bir araya gelişi sonuna kadar değerlendirelim isterim. Hiçbir şey birilerinin tekelinde değil. Yalnız Emek veren herkese saygıyı elden bırakmadan bu çerçevede sorularımız var ise soralım. Zaten saygıyı hak edip etmediği birkaç soruda belli olacaktır. Bunu Tüm kalbim ile söylüyorum SİZLER YARINSINIZ.

SEVGİ İLE KALIN

Harun ANTAKYALI

Mart 2007 Ankara
https://liman.yetkin-forum.com
morkelebek
yeşil
yeşil
morkelebek

Kadın

LİMAN 'DAN Empty
MesajKonu: tebrikler   LİMAN 'DAN Icon_minitimeÇarş. Mart 28, 2007 5:54 pm

çok kapsamlı bir site... Çok güzel, çok beğendim, aradığım herşeyi burada bulabiliyorum... Eline, yüreğine, beynine sağlık... İskenderun'dan selamlar...

LiMaN demiş ki:
Burada ara, ara bir şeyler yazacağım ve yazdığım her şeyin tartışmaya açık olduğunu da göz önünde tutun lütfen. Atık buna makalemi deriz, esmiş kafasına yazmış mı deriz, birikimleri mi deriz… Ne dersek diyelim. Amacımız sadece ve sadece yaşanılanlardan edinilenleri burada paylaşmak olsun. Bu başlık benim tekelimde değil herkes kendi düşüncesini de rahatça yazsın arkadaşlar.

Paylaşıma (LİMaN) geldiğinizde arada bu başlığa da bir bakın sadece. Tepkinizi direkt gösterin yanıtınızı yazın. Forum içinde bir platform yaratalım.

Dostlarımın ve genç arkadaşların sergilerinden başka kimsenin sergisine gitmediğimi yakın çevrem çok iyi bilir. İnanın galerilerin (belki para kazanmak uğruna) son zamanlardaki yaklaşımı bu yaklaşımımı daha da pekiştirmekte. Bu paylaşım sayesinde birçok insan birbirine ulaştı ve ben çok farklı bir gerçeği daha iyi gördüm. Paylaşımı kullanan insanların birbirini tanıyanı bir elin parmakları kadar bunu biliyorum ve burada hep beraber olmanızdan da inanın onur duymaktayım. Buraya ayırdığınız zamanın kendinize ayırdığınız zaman olduğunuzun farkında olmanız da ayrı bir onur.

Bu yazı sadece bu başlığın rotasına ipucu sağlayacaktır. Paylaşımımıza giren her kullanıcının okuyabileceği bir yerde olması ve herkesin söyleyecek sözünün olmasını da göz ardı edemeyiz. Toplandığımız alan sayısızca forum ve blog var iken neden burası? Bir araya gelişi sonuna kadar değerlendirelim isterim. Hiçbir şey birilerinin tekelinde değil. Yalnız Emek veren herkese saygıyı elden bırakmadan bu çerçevede sorularımız var ise soralım. Zaten saygıyı hak edip etmediği birkaç soruda belli olacaktır. Bunu Tüm kalbim ile söylüyorum SİZLER YARINSINIZ.

SEVGİ İLE KALIN

Harun ANTAKYALI

Mart 2007 Ankara
http://kelebekmor.googlepages.com/
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

LİMAN 'DAN Empty
MesajKonu: Geri: LİMAN 'DAN   LİMAN 'DAN Icon_minitimeÇarş. Mart 28, 2007 6:10 pm

morkelebek demiş ki:
çok kapsamlı bir site... Çok güzel, çok beğendim, aradığım herşeyi burada bulabiliyorum... Eline, yüreğine, beynine sağlık... İskenderun'dan selamlar...

LiMaN demiş ki:

SEVGİ İLE KALIN

Harun ANTAKYALI

Mart 2007 Ankara

iskenderun teşekürlerrr (doğup büyüdüğüm kent) duygulandım morkelebek Sad
taziko
göşkuşağı (onursal üye)
göşkuşağı (onursal üye)
taziko

LİMAN 'DAN Empty
MesajKonu: Geri: LİMAN 'DAN   LİMAN 'DAN Icon_minitimeCuma Mart 30, 2007 6:49 am

Hemşoculuk ha Very Happy
parantezicihayatlar
Moderator
Moderator
parantezicihayatlar

Erkek

LİMAN 'DAN Empty
MesajKonu: Geri: LİMAN 'DAN   LİMAN 'DAN Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2007 9:24 pm

ben yeni döndüm iskenderun'dan Laughing

adana-iskenderun-antakya
al harun abi...

gitmiş kadar olursun herhalde Laughing bakmak istersen

http://cihantekinakdenizturu.dphoto.com/#/album/8780/
http://www.parantezicihayatlar.com
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

LİMAN 'DAN Empty
MesajKonu: Geri: LİMAN 'DAN   LİMAN 'DAN Icon_minitimeÇarş. Nis. 04, 2007 8:37 am

parantezicihayatlar demiş ki:
ben yeni döndüm iskenderun'dan Laughing

adana-iskenderun-antakya
al harun abi...

gitmiş kadar olursun herhalde Laughing bakmak istersen

http://cihantekinakdenizturu.dphoto.com/#/album/8780/

taşekkürlerrr Very Happy
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

LİMAN 'DAN Empty
MesajKonu: Geri: LİMAN 'DAN   LİMAN 'DAN Icon_minitimeÇarş. Nis. 04, 2007 8:40 am

Bende yeni döndüm istanbul'dan çoğun ve tempolu idi Very Happy bir uyuyup uyanayım anlatırım artık Very Happy
rose
Moderator
Moderator
rose

LİMAN 'DAN Empty
MesajKonu: Geri: LİMAN 'DAN   LİMAN 'DAN Icon_minitimePerş. Nis. 05, 2007 4:14 am

LiMaN demiş ki:
Bende yeni döndüm istanbul'dan çoğun ve tempolu idi Very Happy bir uyuyup uyanayım anlatırım artık Very Happy

Yorulmuş adam, halaaa uyuyor valla Very Happy
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

LİMAN 'DAN Empty
MesajKonu: Geri: LİMAN 'DAN   LİMAN 'DAN Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 8:16 pm

Ankara sanat fuarına gittim bugün ve yanımda ANT ile Ece vardı
(Çocuklarım) sıkıldılar... niyemi biri 13 (Ant) biri 10 (ece) iki cannn Ne dediler biliyormusunuz Baba bunlar çokkkkkk Kich... yani türkçe karşılığı yok ama kısaca Boktan.... millet resim yapmış Organizasyon Çavsav (çağdaş sanatlar vakfı) Hadiiii yaaaaa..... geri zekalı salklar... Çağdaş sanat haa yemezlerrrr daha iyi örneklerinin olduğu 16 yy resimleri var... Yuhhh be aradan 400 yıl geçmiş... Ne denir ki? ELLERİNE SAĞLIK Very Happy
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

LİMAN 'DAN Empty
MesajKonu: kullanıcı seviyeleri   LİMAN 'DAN Icon_minitimePerş. Nis. 12, 2007 2:41 pm

liman kullanıcısı arkadaşlar nickname niz altında yazan renkler mesaj sayınıza göre değişecektir.

HEPİNİZE İYİ PAYLAŞIMLAR

20 msj a kadar gri
20-50 arası sarı
50-80 arası yeşil
80-110 arası mavi
110-140 arası lacivert
140-170 arası mor
200-....... göşkuşağı (onursal üye)
hayal_et
Moderator
Moderator
hayal_et

Kadın

LİMAN 'DAN Empty
MesajKonu: Geri: LİMAN 'DAN   LİMAN 'DAN Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 3:14 am

ne yalan söyleyim resimden anlamamyan biri olarak çağdaş sanatlardaki sergi halk eğitimde yapılan elsanatları sergisi gibi olmuş pekte çağdaş sanatların çatısına yakışmamış

Smile) çammı devirdim yahu yine sus dilim suuusssss........

bygecenin resimlerine desteğe devammı arkadaşlar yoksa sadece kuru kalabalıkmı yapacağız ???????????
http://www.antoloji.com/sibel_oruc
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

LİMAN 'DAN Empty
MesajKonu: Geri: LİMAN 'DAN   LİMAN 'DAN Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 12:13 pm

LiMaN bir sanat paylaşımıdır arkadaşlar. Bazı kullanıcılarımız arada bir de olsa "liman cafe" den çıkıp diğer başlıklara da baksalar masalarına kadar nelerin geldiğini göreceklerdir. Çok sağlam konular açılıyor ve tartışılıyor.Uzamanı olamdığınız sanatın başka alanlarına atılan başlıklar hakkında da bilgi edinmenizi isterim. Sanatın bir bütün olduğunu ve her alanın birbiriden beslendiğini unutmayın lütfen.

Herkese KOLAY GELSİN
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

LİMAN 'DAN Empty
MesajKonu: Geri: LİMAN 'DAN   LİMAN 'DAN Icon_minitimeSalı Nis. 17, 2007 6:51 pm

hayal_et demiş ki:
ne yalan söyleyim resimden anlamamyan biri olarak çağdaş sanatlardaki sergi halk eğitimde yapılan elsanatları sergisi gibi olmuş pekte çağdaş sanatların çatısına yakışmamış

Smile) çammı devirdim yahu yine sus dilim suuusssss........

bygecenin resimlerine desteğe devammı arkadaşlar yoksa sadece kuru kalabalıkmı yapacağız ???????????

tespit güzel yahu kutlarım devrilen çam olsun, böyle devriliyorsa Very Happy

Ludwig van Beethoven' in bir sözü var çokk sevdiğim "bütün mesele Büyük görünmek değil, gerçekten iyi ve büyük olmaktır" yani çağdaş kelimesini de uyduran onlar Bildikleri de o kadar zaten Very Happy
hayal_et
Moderator
Moderator
hayal_et

Kadın

LİMAN 'DAN Empty
MesajKonu: Geri: LİMAN 'DAN   LİMAN 'DAN Icon_minitimeÇarş. Nis. 18, 2007 1:37 am

sözde değil özde çağdaş ..... Very Happy lol!
,ah dilim nedir senden çektiğim....

harun bey F şıkkı rumuzlu arkadaşı okumanızı istiyorum beğeneceğinizden eminim
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

LİMAN 'DAN Empty
MesajKonu: Geri: LİMAN 'DAN   LİMAN 'DAN Icon_minitimeÇarş. Nis. 18, 2007 4:29 am

hayal_et demiş ki:
sözde değil özde çağdaş ..... Very Happy lol!
,ah dilim nedir senden çektiğim....

harun bey F şıkkı rumuzlu arkadaşı okumanızı istiyorum beğeneceğinizden eminim

Okuyorum, Kesinlikle çok sağlam. tanışıyormusunuz ?
hayal_et
Moderator
Moderator
hayal_et

Kadın

LİMAN 'DAN Empty
MesajKonu: Geri: LİMAN 'DAN   LİMAN 'DAN Icon_minitimeÇarş. Nis. 18, 2007 4:51 am

şahsen değil ama mailleştiğim biri antolojide tanıdım kendisini gözlemlerini kaleme alış tarzı ile dikkatimi çekti aslında ben onu değil o beni keşf etti desem yeri
taziko
göşkuşağı (onursal üye)
göşkuşağı (onursal üye)
taziko

LİMAN 'DAN Empty
MesajKonu: Geri: LİMAN 'DAN   LİMAN 'DAN Icon_minitimeÇarş. Nis. 18, 2007 8:11 am

Değerli üyemiz

İnternet'in kültür ve sanat merkezi konumunda olan www.antoloji.com sitesi, mahkeme kararıyla kapatılmıştır.

Yasalara %100 uygun yayın yapan; şiir ve kitaptan başka herhangi bir konu ile ilgilenmeyen bu seviyeli sitenin aniden kapatılmasi bizi şaşkınlığa uğratmıştır.

Sitemizin; kimin başvurusu ile, hangi nedenle, hangi mahkeme tarafından kapatılmasına karar verildiğini şu anda bilmiyoruz. Bu konuda hiç bir merci tarafından bize herhangi bir bildirimde veya uyarıda bulunulmadığı gibi; sitenin kapatılma kararı dahi bize bildirilmemiştir.

Avukatımız yarın (18 Nisan Çarsamba) sabah konuyu araştırarak sitemizin niçin kapatıldığını öğrenmeye çalışacaktır. Ardından kararın iptali için gerekli yasal girişimlerde hemen bulunacağız.

Bu süre içinde sitemize www.antoloji.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Lütfen etrafınızdaki kültür ve sanat dostlarına www.antoloji.com.tr adresini bildirerek bu şekilde siteye ulaşmalarını sağlayınız.

Konuyla ilgili gelişmeler oldukça sizi e-mail ile bilgilendireceğiz.

Saygılarımızla.

Cengiz Ekrem Teymur
Antoloji.com.tr Yöneticisi

BURAYI UYGUN GÖRÜP YENİ BAŞLIK AÇMADIM GEREKLİ AÇIKLAMAYI YAPMIŞLAR ZATEN taziko
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

LİMAN 'DAN Empty
MesajKonu: Geri: LİMAN 'DAN   LİMAN 'DAN Icon_minitimePerş. Nis. 26, 2007 6:46 am

ARKADAŞLAR ARTIK PAYLAŞIMA ATTIĞINIZ TÜM VİDEOLARI BURADAN İZLEYEBİLECEKSİNİZ.

OLAYI ÇÖZDÜKKKKK cheers

BEN MESAJLARDAKİ LİNKLERİ DEĞİŞTİREREK GÖRÜNTÜLÜ KOYMAYA BAŞLADIM HABERİNİZ OLSUN..

HEPİMİZZZZ LİMANIZZZZZZZZ

Profilinize girip, seçenekleri tıklıyorsunuz sonrasında açılan pencerede
Herzaman HTML kullan kutucuğunda evet işaretleyin ve profilinizi güncelleyin. (gönder)

Ana sayfaya girdiğinizde Limandan yapılan müzik yayınını dinleyebilirsiniz.

BU İŞLEMİ YAPTIKTAN SONRA LİMaN 'a ATILAN VİDEOLARI DA İZLEYEBİLİYORSUNUZ cheers

En son tarafından Perş. Mayıs 03, 2007 5:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
hayal_et
Moderator
Moderator
hayal_et

Kadın

LİMAN 'DAN Empty
MesajKonu: Geri: LİMAN 'DAN   LİMAN 'DAN Icon_minitimePerş. Nis. 26, 2007 9:12 am

taziko demiş ki:
Değerli üyemiz

İnternet'in kültür ve sanat merkezi konumunda olan www.antoloji.com sitesi, mahkeme kararıyla kapatılmıştır.

Yasalara %100 uygun yayın yapan; şiir ve kitaptan başka herhangi bir konu ile ilgilenmeyen bu seviyeli sitenin aniden kapatılmasi bizi şaşkınlığa uğratmıştır.

Sitemizin; kimin başvurusu ile, hangi nedenle, hangi mahkeme tarafından kapatılmasına karar verildiğini şu anda bilmiyoruz. Bu konuda hiç bir merci tarafından bize herhangi bir bildirimde veya uyarıda bulunulmadığı gibi; sitenin kapatılma kararı dahi bize bildirilmemiştir.

Avukatımız yarın (18 Nisan Çarsamba) sabah konuyu araştırarak sitemizin niçin kapatıldığını öğrenmeye çalışacaktır. Ardından kararın iptali için gerekli yasal girişimlerde hemen bulunacağız.

Bu süre içinde sitemize www.antoloji.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Lütfen etrafınızdaki kültür ve sanat dostlarına www.antoloji.com.tr adresini bildirerek bu şekilde siteye ulaşmalarını sağlayınız.

Konuyla ilgili gelişmeler oldukça sizi e-mail ile bilgilendireceğiz.

Saygılarımızla.

Cengiz Ekrem Teymur
Antoloji.com.tr Yöneticisi

BURAYI UYGUN GÖRÜP YENİ BAŞLIK AÇMADIM GEREKLİ AÇIKLAMAYI YAPMIŞLAR ZATEN taziko

site adnan oktar yani adnan hoca lakıbı ile tanınan tarikat ehli şahıs tarafından yapılan şikayetler üzerine yorum bçlümü kapatılmıştır hala mahkeme sürecindeyiz konuyu taşıdığınız için teşekkürler
gezgin
göşkuşağı (onursal üye)
göşkuşağı (onursal üye)
gezgin

LİMAN 'DAN Empty
MesajKonu: Geri: LİMAN 'DAN   LİMAN 'DAN Icon_minitimeSalı Mayıs 01, 2007 3:12 pm

Emeği geçen herkesi kutluyorum. Liman çok güzel bir paylaşım..
LiMaN
Administrator
Administrator
LiMaN

LİMAN 'DAN Empty
MesajKonu: Geri: LİMAN 'DAN   LİMAN 'DAN Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2007 9:33 am

Bu paylaşım çok kısa zamanda keyifli dostlukların başlamasına olanak sağladı.
Bazı arkadaşlar sadece şöyle bir girdi ve çıktı LİMaN ımıza sadece. (varlığımızdan haberdar oldular hiç olmazsa)
Bazı arkadaşlarımız sadece liman cafede geyik yapmaya uğradı, diğer forumlarımıza da göz attı tabi Ve dostlarına önerdi bizleri.

Liman daki tüm yönetici arkadaşlar bunun tamamı ile farkında Hatta bu tutuma kızanlar dahi var.

şu öyküyü bir kez daha hatırlayalım arkadaşlar:

"Bir adam okyanus sahilinde yürüyüş yaparken,denize telaşla birşeyler atan birine rastlar.Biraz daha yaklaşınca,bu kişinin sahile vurmuş denizyıldızlarını denize attığını farkeder.Ve''niçin bu denizyıldızlarını denize atıyorsunuz''diye sorar.Topladıklarını hızla denize atmaya devam eden kişi,''yaşamaları için''yanıtını verince,adam şaşkınlıkla''iyi ama,burada binlerce denizyıldızı var.Hepsini atmanıza imkan yok.Sizin bunları denize atmanız neyi değiştirecek ki?''der.Yerden bir denizyıldızı alıp denizer atan kişi,''bak onun için çok şey değişti''karşılığını verir...

HEPİMİZZZ LİMANIZZZ
Sizler benim için çok önemlisiniz.
gezgin
göşkuşağı (onursal üye)
göşkuşağı (onursal üye)
gezgin

LİMAN 'DAN Empty
MesajKonu: Geri: LİMAN 'DAN   LİMAN 'DAN Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2007 6:13 pm

Ben sizleri çokkk sevdim valla.... liman adı da çok güzellll. arkadaşlarıma (deniz yıldızlarına) öneriyorum bu paylaşımı cheers Razz
rose
Moderator
Moderator
rose

LİMAN 'DAN Empty
MesajKonu: Geri: LİMAN 'DAN   LİMAN 'DAN Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2007 8:26 am

gezgin demiş ki:
Emeği geçen herkesi kutluyorum. Liman çok güzel bir paylaşım..

Siz de hoş geldiniz Very Happy
taziko
göşkuşağı (onursal üye)
göşkuşağı (onursal üye)
taziko

LİMAN 'DAN Empty
MesajKonu: Geri: LİMAN 'DAN   LİMAN 'DAN Icon_minitimePtsi Mayıs 07, 2007 2:35 pm

hoş geldin "gezgin"
rose
Moderator
Moderator
rose

LİMAN 'DAN Empty
MesajKonu: Geri: LİMAN 'DAN   LİMAN 'DAN Icon_minitimeSalı Mayıs 08, 2007 2:32 am

Neden limandayız ? yanıtınızı da aşağıdaki link i kullanarak yazınız lütfen.

https://liman.yetkin-forum.com/Sanat-c1/Ylan-Panosu-f11/-p3824.htm#3824

LİMAN 'DAN
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-